Ana sayfa Mobil Android Oreo Güncelleme Takvimi Değişti

Android Oreo Güncelleme Takvimi Değişti

0

Android Oreo güncelleme alacak telefonların güncelleme takvimi değişti. Akıllı telefonların performanslarını yüksek tutabilmek için güncellemeler büyük önem arz etmektedir. İnternette yer alan bazı kaynakların Samsung cephesinden edindiği bilgilere/ haberlere göre Oreo güncellemesi alacak telefonların günceleme takvimi değişti. Peki hangi cihaz ne zaman Oreo güncellemesi alacak?

Oreo GüncellemeTakvimi

Telefonları ile ilgili vereceği güncellemeleri bir internet sitesinde duyuran Samsung, Oreo işletim sistemi için daha önce paylaştığı takvimde değişikliklere gitti. Samsung Galaxy S9 serisini kullanıcılar ile buluşturduktan sonra, amiral gemisi modelleri için Android Oreo güncellemesini yayınladı. İlk olarak Galaxy S8, sonrasında Note 8 ve en son Galaxy S7 için Oreo güncellemesi yayınlandı. İşte diğer güncelleme tarihleri…

Samsung Türkiye tarafından site üzerinde yapılan son değişiklikler ile birlikte bazı tarihlerin ileriye alındığı görüldü. Örneğin, 2017 model Galaxy A serisi için 25 Mayıs tarihi işaret ediliyordu, ama bu tarih 6 Temmuz olarak değiştirildi. Buna göre Temmuz ayının ilk haftasında (6 Temmuz tarihinde) Galaxy A3, A5 ve A7 Oreo güncellemesi alacak. 13 Temmuz’da ise J3, J5 Pro ve J7 Pro modelleri Oreo güncellemesi alacak.

Yani, Galaxy A3 2017, A5 2017 ve A7 2017 için Oreo güncellemesi 6 Temmuz tarihinde yayınlanacak. Ayrıca, Galaxy J3 (SM-J330F), Galaxy J5 Pro ve Galaxy J7 Pro modelleri 13 Temmuz tarihinde Android Oreo güncellemesi ile buluşacak.

Samsung Türkiye tarafından paylaşılan bu tarihlerin güncelleme için planlanan tarihler olduğunu ve test sürecinde aksaklıklar yaşanması halinde yayınlanma zamanlarının değiştirildiğini bir kez daha hatırlatmak faydalı olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here