Ana sayfa Mobil Android Mesajlar güncellemesi yeni bir özelliği beraberinde getirdi

Android Mesajlar güncellemesi yeni bir özelliği beraberinde getirdi

0
android mesajlar

Google’ın resmi mesajlaşma uygulaması Android Mesajlar, aldığı yeni güncelleme ile birlikte muhtemelen çok kullanılmayacak bir özelliğe sahip oldu. Bu yeni mesajlaşma özelliği, takvim dosyalarını göndermeye imkan sağlıyor ve eğer Google bunu eklediyse muhtemelen yeterli kullanıcısı vardır.

Bu özelliğin eklenmesiyle beraber muhtemelen takvim dosyalarından haberdar olmayan kullanıcılar bile bunu öğrenip rehberlerindeki kişilere göndereceklerdir. 

android mesajlar

Eğer özelliği denemek istiyorsanız her zaman olduğu gibi uygulamaya gitmeniz maalesef işe yaramayacak. Özelliği denemek için takvim uzantılı bir dosyayı dosya yönetim uygulamanızdan bulup paylaş demeniz gerekiyor. Paylaşım menüsünde önceden yer almayan Android Mesajlar görünecek ve istediğinize gönderim yapabileceksiniz.

Google’ın sürekli olarak geliştirdiği ve yeni özellikleri dahil ettiği SMS uygulaması Android Mesajlar, yakın zamanda hatrı sayılır bir geliştirme olarak web arayüzüne sahip olmuştu. Bu web arayüzü, basit bir adrese gidip QR kod okutarak bilgisayardan SMS göndermenize imkan sağlıyordu.

Bu haftasonu Google Play Store üzerinden dağıtılmaya başlanan güncelleme ile birlikte özellik artık herkes için kullanılabilir durumda.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here