Ana sayfa Haber Android M 6 kasım ayında Huawei Nexus ile birlikte tanıtılabilir

Android M 6 kasım ayında Huawei Nexus ile birlikte tanıtılabilir

0

Google‘ın ortaklarından LG ve Nexus, artık son nesil Nexus damgalı akıllı telefonları geliştirecek olan iki firma. Huawei’nin durumu biraz sürpriz olsa da LG‘ninki hiç de şaşırtmadı kimseyi. Aslında 2 farklı Nexus akıllı telefon sürpriz olarak karşılanırken bir Nexus‘un 5.2″ boyutlarında, Huawei Nexus‘un da phablet olacağı söyleniyor. Ayrıca işlemcileri için “ısınıyor, hamam gibi” gibi eleştirilerle karşılaşan Qualcomm için de bir gövde gösterisi olacak yeni nesil Nexus‘lar. LG ve Huawei’nin yanısıra Nexus’un tablet çizgisinde ayrıca Lenovo da bekleniyordu fakat Lenovo’nun muhtemel Nexus tabletleriyle ilgili hiçbir gelişme yok hala.  Yeni nesil Nexus‘ların üreticileri belli olmakla birlikte Google, Android M’yi, konferansta tanıttı, kısmi bir tanıtım olduğu için tam olarak “ne olduğu” anlaşılamadı.

Huawei‘nin bu sonbahar mevsiminde, yani kasımın herhangi bir zamanında kendi memleketinde ve bazı bölgelerde daha Nexus’ları tanıtabileceği ve olmuş Android M’nin bu tarih içerisinde ortaya çıkacağı söyleniyor. üstelik net bir tarih vermek gerekirse Android M’nin karşımıza çıktığı tarih kasım ayı olabilir, dedikodulara göre. 

LG’nin Nexus’uyla ilgili bir gelişme yok henüz, fakat Huawei’nin Honor çizgisinden bir phabletle, kasım ayında karşılaşacağımız kesin gibi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here