Ana sayfa Mobil Android”li GW620

Android”li GW620

0

LG ilk Android tabanlı akıllı telefonunu piyasaya sundu

LG Electronics”in Android işletim sistemine sahip ilk akıllı cep telefonu  LG GW620, yükselen mobil sosyal ağ iletişimi trendini yepyeni bir yöne sokuyor. Tüketiciler LG GW620 ile her an her yerde sosyal ağ araçlarını kullanmanın keyfini yaşayabilecek.

LG GW620  Sosyal Ağ Hizmetleri Yöneticisi (SNS Manager) sayesinde kullanıcılar, kolayca arkadaşlarının durumunu kontrol edip, yorum bırakabiliyor ya da kendi sosyal ağ profillerini uzaktan güncelleyebiliyor.

Sosyal Ağ Hizmetleri Yöneticisi (SNS Manager), gerçek zamanlı güncellemeler alırken birden çok hesabı yönetebilmek amacıyla kişinin tüm sosyal ağ ihtiyaçlarını tek bir platformda bir araya getiriyor. Kullanıcılar, telefonun kişi listesinde arama yaparken bile arkadaşlarından gelen güncellemeleri görüntüleyebiliyor ve isterlerse direkt olarak onların sitelerine gidebiliyor.

Yalnızca LG GW620″de bulunan Otomatik Yüz Etiketleme (Auto Face-Tagging) ve Yüzden Eyleme (Face To Action) teknolojileri, yüzleri hiçbir zaman unutmuyor. İnternette hızlı gezinme ve duraklamasız video aktarımıyla birlikte sevilen her Google uygulamasının el altında bulunmasını sağlıyor. Kullanıcılar, anında mesajlaşma, dizi SMS ve gerçek zamanlı push e-posta fonksiyonları ile bağlantıda kalmanın keyfini yaşıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here