Ana sayfa Mobil Android için YouTube, Gizli Gezinti Moduna Sahip Oldu

Android için YouTube, Gizli Gezinti Moduna Sahip Oldu

0

Android akıllı telefonlarda çalışan YouTube versiyonu artık sır tutmakta çok daha iyi bir hale geldi. Bir süredir test sürecinde olan gizli gezinti modu, artık herkesin akıllı telefonunda bulunuyor.

İlgili Haber: YT için gizli gezinti modu test ediliyor!

Mayıs ayından beri test edilen özellik, tıpkı internet tarayıcılarındaki gibi nereye girip çıktığınızı ve ne izlediğinizi kaydetmiyor. Bu kayıtların devre dışı bırakılmasıyla birlikte bunlara yönelik öneriler de almamış oluyorsunuz.

Özelliği kullanmaya başlamak için avatarınızın göründüğü yerin yanındaki gizli gezinti ikonuna dokunmanız yeterli. Buna dokunduğunuzda karşınıza çıkan uyarı, tıpkı gizli sekme sayfasındaki gibi, okulunuzun, işvereninizin ya da servis sağlayıcınızın gezinti verilerinizi görebileceği şeklinde.

Gizli gezinti modundayken ana ekrandaki avatarınız, o ünlü gizli gezinti simgesiyle değişiyor. Ekranın en altında sabit duran bir çubuk size gizli modda olduğunuzu hatırlatıyor. YouTube’un tüm gezinti çubuğu yerinde olsa da sadece ana ekran ve trend videolara ulaşabiliyorsunuz. Diğer seçenekler sizi sadece boş bir sayfayla karşılıyor.

Yeni YouTube sürümünü buradan Google Play Store’a giderek indirebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here