Ana sayfa Haber Android için Spotify, yeni bir arayüzü test ediyor

Android için Spotify, yeni bir arayüzü test ediyor

0

iOS versiyonunun tam olarak kopyası olan ve bu sebeple sisteme tam uyum sağlamayan Spotify Android uygulaması, sonunda bir arayüz güncellemesiyle birlikte kendine gelecek gibi görünüyor. 

Google+ kullanıcılarından birinin paylaştığı ekran görüntülerinden edindiğimiz bilgilere göre kendisi yeni bir arayüze sahip olmuş durumda. Arayüz şimdiki versiyona göre oldukça sadeleştirilmiş ve sekme fazlalığı ortadan kaldırılmış gibi görünüyor. En büyük değişikliklerden bir tanesi ise albüm kapak resmini önceden çerçeveli kapalı bir alanda gösteren uygulama artık oynatma ekranında tamamen arka planda gösteriyor. 

önceden altta 5 farklı sekmeye sahip olan uygulama, düzenlemeyle birlikte sadece 3 sekmeye sahip oluyor ve bu sekmeler tam olarak en çok kullanılanlar oluyor. Arama ekranı da yine düzenlenerek sahip olduğu boşluktan kurtulmuş. Boşluğun yeri popüler içeriklerle doldurulup sekmeler halinde görüntüleniyor. 

Yeni uygulama versiyonu şimdilik çok az kişide mevcut olsa da Spotify’ın testlerinin kısa sürdüğünü biliyoruz. Yakın zamanda hepimiz için kullanılabilecek olan arayüzün son halini merakla bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here