Ana sayfa Haber Android canavarı 5 VPN servisi

Android canavarı 5 VPN servisi

0

Android üzerinde çalışan çok sayıda VPN hizmeti mevcut. Buna mukabil PC’de VPN hizmeti kullanmak neredeyse imkansız hale geldi. özellikle de reklamsız ve bağlantı sorunu yaşamadan.

Bu nedenle VPN hizmetini kullanabileceğiniz en iyi platform, bir Android akıllı telefonudur. Gogle Play Store’dan indirebileceğiniz, kalite noktasından diğerlerinden ayrılan 5 VPN programını aşağıdaki listede bulabilirsiniz.

TURBO VPN

Android platformunun en hızlı VPN sunucusu olduğu iddiasında olan Turbo VPN, bu iddiasının gereğini de yerine getiriyor. 3G, 4G, WiFi, LTE gibi tüm mobil veri platformlarını destekleyen Turbo VPN, güvenli ve hafif olmanın yanında ücretsiz olarak hizmet veriyor.

TorGuard

Her ne kadar Tor Browser ile isim benzerliği bulunsa da, aslında hiç bir ilgisi olmayan bu VPN hizmeti, ücretli olarak hizmet veriyor. 50’den fazla ülkede 3.000’in üzerinde sunucu bulunduran TorGuard, aldığı paranın da hakkını veriyor.

Opera Free VPN

ücretli alternatiflerine oranla daha düşük kaliteye sahip olan Opera VPN, yavaş çalışmakla birlikte iş gören bir VPN hizmeti olarak öne çıkıyor.

SuperVPN

Kullanımı kolay, sade bir arayüze sahip olan SuperVPN’i kullanmak için yapılması gereken tek şey, ‘bağlan’ tuşuna tıklamak. Fakat arada bir servis dışı kaldığını da belirtelim.

Free VPN

İlelebet ücretsiz olacağı sloganıyla hizmete giren bu servisin de arayüzü oldukça sade. Kredi kartı, üyelik gereksinimi gibi herhangi bir bilgiye ihtiyaç duymadan, doğrudan kullabilirsiniz.

Bu VPN hizmetlerinin dışında bildiğiniz daha iyi servisler varsa, yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here