Ana sayfa Haber Android 6 M”nin çıkış tarihi kasım ayı

Android 6 M”nin çıkış tarihi kasım ayı

0

Google I/O geliştirici konferansında tanıtılması beklenen Android’in yeni formu Android 6 M ile ilgili yeni bilgiler var. Son bilgilere göre Android 6 M’nin çıkış tarihi, yani geliştiricilere sunulacak olan tarihi kasım ayına denk geliyor. Android M&M’s olacağını tahmin ettiğimiz yeni Android 6 sürümü, tanıtımının ardından bir süre kendini unutturacak ve ardından gelecek olan Android 5.1 güncellemelerine yoğunlaşacak firma. Güncellemelerin kısmi olarak tamamlanmaya başladığı tarih olarak da kasım ayı ön görülüyor, bu 20 Kasım tarihinde veya daha geç bir tarihte Android 6 M sürümünün beta versiyonu betalı olarak geliştiricilere sunulacak.

Yaklaşık bir yıllık bir geliştirme ön görülüyor, yine Google I/O konferansında tanıtılarak mobillere sunulacak Android 6 M, fakat bu dönemlerde de kısa yelpazedeki mobil cihazların, özellikle kalan tabletlere Android Lollipop güncellenmeye devam edecek.

Android 5 Lollipop ile birlikte tanıtılan, yavaş yavaş Hyundai’lerde ortaya çıkan Android Auto, artık Android M ile birlikte tamamiyle ortaya çıkacak gibi, ek olarak bu tarihlerde de yeni nesil Nexus’ların akibeti belli olabilir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here