Ana sayfa Haber Android 6.0 M beta çıkış tarihi

Android 6.0 M beta çıkış tarihi

0

Android M; Android M&M veya Android Milky Way gibi lisanslı bir isimle gelmesi beklenen yeni Android sürümümüz. Android M‘nin kokuları Android for Work çözümü ile birlikte gelmeye başlamıştı, ancak sürümün Google ayağı tamamlandığı için 3. tarafa ne zaman yayımlanacağı bugün itibariyle daha net belirli olmaya başladı. Temel olarak Android M, Android’in profesyonel basamağı olarak hazırlanmış, Android for Work’ten çıkış alan birçok uygulama ve servis rapor ediliyor. Bunlar içerisinde Android sistemlerle uyumlu olarak çalışacak olan IoT platformu da bulunuyor.

Android M‘yi, kobiler için, freelance çalışanlar için, mühendisler için bir çözüm ortağı olarak düşünebiliriz. Google bu detayları resmi Google blogundan paylaştı, belirli bilgileri verdi ancak detaylı olarak Google I/O konferansında anlatılacak, bu tarih itibariyle hazır olan sürümün geliştirici versiyonu kullanıma kısmen sunulacak ardından gelen bilgilere göre, ekim ayı itibariyle de 3. taraf geliştiricilerine açılmış olacak Android M.

İş çözümleri açısından mucizevi çözümler getirecek olan Android M’nin, bu çözümler üzerinden konuşulması işin iç yakan başka bir detayı. Ancak, Google’ın diğer Android sürümlerinde olduğu gibi lisanslı bir şekerleme isimi kullanacağını düşünüyoruz. Android M&M bizim tahminimiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here