Ana sayfa Haber Android 5.1″in en iyisi Xperia Z3 ile

Android 5.1″in en iyisi Xperia Z3 ile

0

Google I/O konferansına kadar büyük ihtimalle Samsung Galaxy Note 3, Note 4, Galaxy S6 serisi ve Galaxy S5’lerde ve Xperia Z2 ve Z3‘lerde kullanıma tamamen açık olacak. Süreç ilerlemesi açısından Nexus 5’lerde Android 5.1 sürümü sorunsuz hale getirilmesinin ardından, Sony Xperia’nın yazılımcıları da sorunsuz, RAM şişirmeden kullanılan ve hafıza konusunda bugları olduğu belirtilen 5.1 için de bir yandan çalışmalarını yürütüyor. Yaklaşık 2 haftalık bir süreç içerisinde çoğu bölgede Xperia Z3 Android 5.0 güncellemesi gelecektir, peşi sıra 2 farklı güncelleme yayımlanacak Xperia Z3‘ler için ve ardından Xperia mühendisleri sorunsuz bir Android 5.1’i, Z3’ler için uyarlayacak.

Samsung Galaxy Note 3 ve Note 4’lerde TouchWiz ile ilgili bazı buglar ve sıkıntılar var. Galaxy Note 3 Android 5.1 güncellemesi ve Note 4 Android 5.1 güncellemeleri muhtemelen Google I/O konferansının ardından olacaktır. Fakat şöyle bir durum var; sıkıntılar TouchWiz-Lollipop uyumu ile ilgili, mevcut 5.0 problemleri ile ilgili değil.

LG G3’lerin Android 5.1 güncellemesi ile ilgili bazı bilgiler bulunuyor, iblgiler daha da netleştiğinde haberle buluşturacağız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here