Ana sayfa Haber Anadolu Teknoloji Günleri İzmir”de başladı

Anadolu Teknoloji Günleri İzmir”de başladı

0

TP-LINK, Gigabyte, WD ve Emerson firmalarının ortaklığında gerçekleştirilen Anadolu Teknoloji Günleri etkinliği bu yıl İzmir’de düzenlendi. Firmalar, bölgelerdeki bayileriyle bir araya geldiler. ATG olarak bilinen bu etkinlik, 15 Ekim tarihinde İzmir’deki Swissotel‘de düzenlendi. Etkinliğin ev sahibi ise Gama Bilgisayar’dı. TP-LINK, Gigabyte, WD ve Emerson, ATG etkinliğinde İzmir ve çevresinde sunulacak yeni teknolojilerle birlikte yeni pazarlama stratejilerini de aktardılar. Katılımcı bayiler de bölgedeki sorunlarını ve markalardan beklentilerini iletebilme olanağı buldular.

TP-LINK’in ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer de toplantıya katılarak; “Bu dönemde TP-LINK olarak bayilerle iletişime çok daha fazla önem veriyoruz. ATG etkinliklerinde işbirliği yaptığımız diğer firmalar da aynı düşüncedeler” dedi. 

Resmi rakamlara göre toplantıda 50’nin üstünde teknoloji bayisi katıldı.

ATG, proje ağırlıklı çalışan, katma değerli hizmet üreten BT bayilerine şirketlerin çözümlerini sunmayı ve onların beklentilerini dinlemeyi başardı. TP LINK ile birlikte başlatılan bu etkinlikle kurumların BT projelerinde gerekli olan temel çözümler tanıtılmakla birlikte öneri ve istekler de değerlendiriliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here