Ana sayfa Donanım Amine Gülşe, Burak Özçivit´i reddetti!

Amine Gülşe, Burak Özçivit´i reddetti!

0

Türkiye’nin başarılı jönlerinden olan Burak özçivit, Miss Turkey 1.si Amine Gülşe yüzünden sevgilisi Ceylan çapa ile yollarını ayırma aşamasına gelmişti. Başarılı güzele reklam filminde oynaması için teklif götürdüğü söylenen özçivit‘e, Amine Gülşenin karşı çıktığı söyleniyor.

 

 

Burak, Amine ve Ceylan 3'lüsü konuştu!

 

 

 

Elidor Miss Turkey yarışmasının bu yıl ki birincisi Amine Gülşe oldu. Yeni prodüksiyon şirketi kuran Burak özçivit, Amine Gülşe‘ye film teklifi götürdü. Fakat bu durumun Ceylan çapa‘nın hoşuna gitmediği, kıskançlık sebebiyle aralarının kötü olduğu söyleniyordu. Burak özçivit‘in kız kardeşinin kınasına ve düğününe gitmeyen Ceylan çapa ayrılık haberlerini doğrulamış oldu.

 

Ceylan çapa ile Burak özçivit’in Amine Gülşe kıskançlığı sebebiyle ayrıldıkları söylenirken, çapa açıklamalarda bulundu. Ceylan çapa, Burak özçivit ile 2.5 ay önce ayrıldıklarını, kıskançlık haberlerini de Burak özçivit‘in çıkarttığını söyledi. Adının böyle meselelere malzeme olmasını istemediğini söyleyen Ceylan çapa, kesin olarak ayrıldıklarını belirtti.

 

 

Burak, Amine ve Ceylan 3'lüsü konuştu!

 

 

 

Diğer yandan Amine Gülşe‘de adının aşk dedikodularına karışmasını istemedi. Amine Gülşe, Burak özçivit‘in teklifini reddetti. Böylece Burak özçivit, hem sevgilisinden hem de güzel modelden oldu. Burak özçivit’te Twitter adresinden iddialara ilişkin açıklamalarda bulundu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here