Ana sayfa Haber AMD Radeon Software Crimson Edition kullanımda

AMD Radeon Software Crimson Edition kullanımda

0

AMD grafik donanımlarından tam performans almak üzere geliştirilen kullanıcı dostu ve çok özellikli Radeon Settings, AMD Catalyst sürücüsünden 10 kat daha hızlı başlama[3] ve monitörleri 3 kat daha hızlı başlatma[4] özelliğine sahip. Daha sezgisel bir gezinme, yeni oyun yöneticisi, overdrive, video, görüntüleme ve AMD Eyefinity teknoloji sekmeleri de kullanıcılara oyun ayarlarını kolayca uygulama, performans ayarlarını düzenleme ve farklı özellik ve konfigürasyonları kendi bilgiişlem deneyimlerine uyarlama imkanı veriyor.

12 yeni özellik: Yeni veya zenginleştirilmiş özellikler kullanıcılara oyun, video ve üretkenlik uygulamalarında en iyi deneyimi sağlayacak. Yükseltilmiş performans ve güç verimliliği: Radeon Software Crimson Edition, oyun yüklenme süresini yüzde 33″e[5] kadar azaltırken, oyun performansını yüzde 20″ye kadar artırabiliyor. Yazılım watt başına yüzde 23 performans artışı[6] ile eski yazılımdan 1,8 kat fazla güç tasarrufu sağlayabiliyor.

Herkese açık ilk AMD LiquidVR teknoloji desteği: GCN”in Eşzamansız İşlem Motoru, sanal gerçeklik (VR) uygulamalarında saniyede geçen resim kare sayısı (FPS), yanıt verme ve gecikme süresi değerlerini ciddi oranda iyileştiriyor. Bu sayede GCN temelli donanımlarda yumuşak oyun deneyimi sağlanıyor.

AMD Catalyst Omega yazılımına oranla yüzde 15 daha fazla sistem ayarı üzerinde 2 kat fazla test ve oyuncu topluluğundan gelen çok sayıda istek doğrultusunda geliştirilen Radeon Software Crimson Edition birçok alanda kusursuz denge sağlıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here