Ana sayfa Haber AMD”nin profesyonel kullanıcıları hedeflediği Radeon Pro Duo serisi bugün duyuruldu

AMD”nin profesyonel kullanıcıları hedeflediği Radeon Pro Duo serisi bugün duyuruldu

0

 

 

AMD’nin profesyoneller için geliştirdiği, Polaris grafik mimarisi temelli ilk çift grafik yongalı grafik kartı Radeon Pro Duo”yu duyuruldu. Radeon Pro WX 7100″in yetenekleri üzerine inşa edilen Radeon Pro Duo profesyonel grafik kartı medya ve eğlence, yayın, tasarım ve üretim iş akışlarında fark yaratırken günümüz yaratıcı profesyonelleri için olan sıra dışı performans ve üstün esnekliği sağlıyor.

Radeon Pro Duo daha büyük veri setleri, karmaşık 3B modeller, yüksek çözünürlüklü videolar ve karmaşık montaj iş yükleri için 32 GB ultra hızlı GDDR5 bellekle donatıldı. 250W maksimum güçte çalışan Radeon Pro Duo, tek kartta 11.45 TFLOP”a kadar tek-kesinlik işlem performansı ve Radeon™ Pro WX 7100″ün iki katı geometri akışı için toplamda 72 işlem ünitesi (4608 akış işlemcisi) içeriyor. Radeon Pro Duo, profesyonellerin dört adede kadar 4K 60Hz, tek kabloda 8K 30Hz”lik tek monitör veya çift kablo ile 8K 60Hz”lik tek monitörle çalışmalarına imkan tanıyor.

Radeon Pro Duo”nun ayrık çift GPU tasarımı, profesyonellere iş yüklerini bölme ve yönetme imkanını ve uygulamalar arasında GPU kaynaklarını farklı odaklara sunarak akıcı çoklu görev işlemeyi sağlar. Profesyoneller böylece daha fazla tasarım işlemini aynı anda yapabilmeleri için yaratıcı hızlarını koruyabilir ve daha fazla işi daha hızlı yapabilirler.

Yeni Radeon Pro Duo tarafından güçlendirilen BlackMagic Resolve teknolojisiyle profesyonel renk doğrulama
Yeni Radeon Pro Duo tarafından güçlendirilen, Radeon™ Loom ve HTC Vive ile muhteşem gerçek zamanlı 360 derecelik video birleştirme ve gerçek zamanlı VR
Yeni Radeon Pro Duo tarafından güçlendirilen, arttırılmış kare arabellek kapasitesi için sistem belleğine erişim sağlayan, Radeon ProRender ve “Out of Core” teknolojileri ile Blender”da hızlandırılmış işleme performansı
Radeon Pro Duo ile VR içerik üretimi
AMD”nin yeni nesil Radeon™ Pro SSG”si ile güçlendirilen Radeon ProRender”da 4K çözünürlükte gerçek zamanlı işleme
AMD”nin yeni nesil Radeon Pro SSG”si ile Adobe Premiere Pro CC 2017″de 8K video ön işleme
Radeon Pro WX 7100 üzerinde çalışan Rewind ve The Foundry”nin Nuke”u ile büyüleyici VR deneyimleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here