Ana sayfa Haber AMD HP dizüstü bilgisayarlar sağlayacağı yeni teknolojileri duyurdu

AMD HP dizüstü bilgisayarlar sağlayacağı yeni teknolojileri duyurdu

0

HP ProBook 645 14 inç ve HP ProBook 655 15.6 inç dizüstü bilgisayarlar, şirketlere çalışanlarını geniş şekilde konfigüre edilebilir, onlara üst sınıf ortak çalışma sistemi ile profesyonel sınıf yetenekler sağlayan HP dizüstü bilgisayarlarla donatma imkanı tanıyor. AMD PRO A Serisi işlemci, üstün AMD Radeon grafik kartı, Windows 10 işletim sistemi, kuvvetli DDR3 hafıza ve profesyonel çevrebirim aygıtlarına sahip olan HP ProBook, olumlu bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

AMD işlemciyle donatılan HP dizüstü bilgisayarların şirketlerde kullanımının dünya çapında her geçen gün yaygınlaşması, AMD ve HP ortaklığının pazarda kazandığı ivmenin kanıtı. Bunun son örneği, 77 ülkede 511.000 çalışanıyla kurumlara hizmet sağlayan küresel bir şirket olan ISS”in küresel işlemlerine bir standart getirmek, sürekliliği artırmak ve iş verimliliği yüksek bir ofis ortamı oluşturmak amacıyla, çalışanlarını AMD PRO A-Serisi işlemciye sahip HP EliteBook bilgisayarlar ile donatması oldu.

100’ün üzerinde ülkede müşterileri bulunan global güvenlik hizmetleri sağlayıcısı Brink’s de, aradığı üstün sağlamlık ve hareket kabiliyetine sahip bir bilişim teknolojisi çözümünü AMD işlemcili HP EliteBook 700 serisinde buldu. İstikrar, tüm gün hareket halinde ve görev başında olan Brink’s çalışanlarını ve yönetimini destekleyen en kritik faktör. Yenilikçi AMD Pro A Serisi işlemci yapısı, dünyadaki bütün çalışanlara, tüm gün dayandığı iddia edilen pil ömrü, güç ve üretkenlik sunuyor.

HP, AMD FreeSync teknolojisi desteğini kullanıcı odaklı, 6. Nesil AMD A-Serisi işlemcili HP Envy 15z dizüstü bilgisayarlarına da taşımayı planlıyor. AMD FreeSync, işlemci ve monitör arasındaki iletişim sorunlarını çözüyor, takılma ve kopmaları ortadan kaldırarak daha akıcı bir görüntü sağlıyor. HP, AMD FreeSync’e sahip HP Envy 15z dizüstü bilgisayarlarını 2016’nın ilk yarısında pazara sunmayı ve tüm tüketici dizüstü bilgisayar çizgisinde 6. Nesil AMD A Serisi işlemciler için AMD FreeSync desteği vermeyi planlıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here