Ana sayfa Donanım AMD ekran kartına Far Cry 5 hediye!

AMD ekran kartına Far Cry 5 hediye!

0

Dönem dönem ekran kartı firmalarının popüler oyunları hediye olarak verdiğine tanıklık ediyoruz. İşte buna benzer bir kampanya bu sefer AMD’den geldi ve firma yaptığı açıklama ile birlikte AMD model ekran kartı alanlara Far Cry 5 hediye edileceğini duyurdu. Bu hafta başlayan kampanya ile birlikte AMD’nin yeni ekran kartlarını alanlara oyun bedava olarak verilecek. Konu ile ilgili yapılan açıklama ise şöyle;

AMD ekran kartına Far Cry 5 hediye

AMD, yeni oyun kampanyasıyla özellikle yeni bilgisayar almayı planlayanlar için muhteşem bir fırsat sunuyor. 27 Şubat 2018″den itibaren, içerisinde Radeon™ RX Vega 64, Radeon™ RX Vega 56 veya Radeon™ RX 580 barındıran seçili hazır sistemlerden satın alanlar, Far Cry 5 Standart PC sürümüne sahip olacaklar. AMD, oyuncuların Far Cry 5 ile sıradışı görsel kalitesi, büyüleyici yükseklikte kare oranları ve düşük gecikmenin keyfine varmaları için, Ubisoft ile yakın bir şekilde çalıştı. Oyun, Radeon RX Vega”ya özgü çeşitli gelişmiş özellikleri destekleyecek;

Rapid Packed Math – Vega GPU”larda daha hızlı fizik ve bilgi-işlem hesaplamaları imkanı sumak için işlem oranını iki katına çıkarır.

Shader Intrinsics –  Oyunun, Radeon RX kartlarda, GPU”dan daha fazla performans çıkarmasını sağlamak için oyunun direkt donanım erişimi olmasına imkan tanır.

Radeon FreeSync™ 2 – PC monitörleri için düşük gecikmeli, yüksek parlaklığa sahip pikseller sunar ve Yüksek Dinamik Menzil (HDR) içerikler için geniş bir renk skalası sunuyor.

Seçili sistemlerden birini aldıktan sonra oyuncular, Uplay kütüphaneleri için bir adet Far Cry 5 kupon kodu alıyor olacaklar. Bu kupon koduyla www.amdrewards.com adresi üzerinden Uplay oyun kodunu almaları mümkün olacak. Promosyon 1 Mart 2018″den 20 Mayıs 2018″e kadar sürecek. Oyun kodları ise oyun çıktıktan sonra sağlanmaya başlayacaktır. Kampanya Vatan Bilgisayar ve Teknobiyotik mağazalarında geçerlidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here