Ana sayfa Haber Amazon Fire Tablet Serisi İndirime Girdi

Amazon Fire Tablet Serisi İndirime Girdi

0

Gerek yolculuklarda, gerekse de hızlı gerçekleştirilmesi gereken işlemnlerde en çok kllandığımız ürünler tabletlerdir. Özellikle de çocuklar için tablet ürünlerin son derece önemli olduğunu hepimiz biliyoruz.

Amazon kuruluşu; tüm bu konularda en çok faydayı sağlayacak Fire tablet modellerini uzun bir süredir piyasaya sürüyordu. Bu tabletler genellikle alabileceğiniz en uygun fiyatlarla sizlere sunulduğu için ciddi bir rağbet görüyordu.

Fire Tablet Serisi Fiyatları

Her ne kadar bu tabletserisi fiyat olarak gayet uygun olsa bile; yine de en az 100$ gibi bir fiyattan işlem görüyordu. Şu an için mevcut bulunan seriler ise; Fire 7, Fire HD 8 ve Fire HD 10 olarak piyasaya sürüldü. Bunlar içerisinde özelliklere göre belirli bir hiyerarşinin olduğu söylenebilir.

 

 

Android tabletlere ve iPad’lere kıyasla çok daha geri sıralamada özelliklere sahip olan bu tabletler, yalnızca temel özellik sunabiliyor. Netflix, HBO ve Prime Video gibi eğlenceli hizmetlerden aksamadan yararlanabilirsiniz.

Black Friday, Cyber Monday gibi piyasa günlerinde daha düşük fiyatlar bulabilseniz bile; genel olarak indirimlerin fazlasıyla yeterli olduğu söylenebilir.

  • Amazon Fire 7 Tablet 39,99$
  • Amazon Fire HD 8 Tablet 59,99$
  • Amazon Fire HD Tablet 119,99$

Bu fiyatlar yaklaşık olarak 2 hafta boyunca değişmeden kalacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here