Ana sayfa Mobil Amazon e-book satışını iPad ile destekleyecek

Amazon e-book satışını iPad ile destekleyecek

0

Online alışveriş sitesi iPad’a özel Kindle uygulaması çıkardı

3 Nisan”a yaklaştıkça iPad ile ilgili haber trafiği de giderek yoğunlaşıyor. Amazon”un iPad için geliştirdiği ücretsiz iPad uygulaması da iPad”in piyasaya çıkışına iki haftadan az bir zaman kala ortaya çıktı.
 
Kindle uygulaması 14 uygulama geliştiricisinin Ocak ayından beri yürüttüğü çalışma neticesinde yeniden tasarlandı. Kullanıcılar farklı yazı tiplerini farklı renklerle görebilecek, sayfa çevirişlerini daha yavaş yapacak ve elektronik kütüphanelerinde farklı yöntemlerle gezinebilecekler. Uygulamanın ekran görüntüsünde bir ağaç ve onun altında kitap okuyan bir siluet göze çarpıyor. Gündüz saatlerinde bu uygulamayı açtığınızda ekranda güneş figürü de görüyorsunuz, hatta saatler ilerledikçe güneşin konumu da değişiyor. Tabii ki, Kindle”ın iPad uygulaması Kindle kitap mağazasına erişim imkanı da veriyor, sizin kaldığınız sayfayı işaretliyor ki, bir sonraki sefer Kindle uygulamasını açtığınızda kitabınıza kaldığınız yerden devam edebilesiniz.
 
 
Herşeyden daha iyisi, Amazon Kindle uygulamasını iPad ile sınırlı tutmamayı, diğer tabletlere de açılmayı düşünüyor. öte yandan, Barnes & Noble”ın da iPad uygulamasının önümüzdeki günlerde ortaya çıkacağı söyleniyor.

Ekran görüntüleri için devam edin
 

 

 


 

 

 


 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here