Ana sayfa İnternet Altın Örümcek Web Ödülleri Halka Açıldı!

Altın Örümcek Web Ödülleri Halka Açıldı!

0

Altın örümcek Web ödülleri”nde jürinin yaptığı değerlendirmeler sonucunda, kategoriler bazında yüksek puanı alan web siteleri belli oldu. Jürinin her kategoride seçtiği en iyi 10 web sitesi aynı zamanda halkoyuna sunuluyor

29 Mart”a kadar sürecek jüri final değerlendirmesi ve halk oylaması sonucunda 38 kategoride Altın örümcek Web ödülü almaya hak kazanan web siteleri belirlenecek.

Finale kalan siteleri halk destekliyor

Finale kalan web sitelerini değerlendirmek ve halk oylamasına katılmak için www.altinorumcek.com web sitesine giriyorsunuz. Finale kalan web siteleri içerisinde destekleyeceğiniz web sitesine karar veriyorsunuz. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girip ALTIN yazıp bir boşluk bırakarak desteklediğiniz web sitesinin Başvuru No”sunu yazıp 3969“a kısa mesaj yollamanız yeterli oluyor.
 

DorukNet Pazarlama Müdürü Aslı Cem, internet kullanıcılarının da organizasyona katılımının teşvik etmek, beğenilerini duyurabilecekleri bir platform yaratmak ve heyecanı geniş kitlelere yaymak amacıyla Halk Oylaması uygulamasının gerçekleştirildiğini söyledi. Altın örümcek Web ödülleri jürisinin her kategoride belirlediği 10 site halkın oyuna sunulacak ve jüri değerlendirmelerinden bağımsız olarak “Halkın Favorileri” ayrıca belirlenecek. Altın örümcek Web ödülü almaya hak kazanan web siteleri Haziran ayında düzenlenecek olan ödül gecesinde açıklanacak.

11. Altın örümcek Web ödülleri”nin basın sponsorları arasında Macline ve Newtech yer aldı. Btnet.com.tr, Kurumsalhaberler.com ve Tivilog online medya sponsoru, DudesDivision sosyal medya sponsoru, web sponsoru İmalathane olurken Technotoday ise destekleyenler arasında bulunuyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here