Ana sayfa İnternet Altın Örümcek”te ödüller jüriye

Altın Örümcek”te ödüller jüriye

0

Altın örümcek web ödülleri jüri değerlendirme toplantısı yapıldı

Türkiye”nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın örümcek Web ödülleri”nde jüri değerlendirme toplantısı The Point Hotel”de gerçekleştirildi. 10. Altın örümcek ile ilgili değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda ileriye dönük görüş ve öneriler paylaşıldı. Toplantı sonrasında jüri üyelerine teşekkür plaketleri DorukNet Pazarlama Müdürü Aslı Cem Avcılar tarafından verildi.
 

Medya, internet, iletişim profesyonelleri ve iş dünyasının önemli isimlerinden oluşan Altın örümcek Web ödülleri jürisini bir araya getiren değerlendirme toplantısı yeni döneme ilişkin önerilerin de değerlendirildiği bir toplantı oldu.

DorukNet Pazarlama Müdürü Aslı Cem Avcılar, DorukNet olarak on yıldır aralıksız Altın örümcek Web ödülleri”ni desteklediklerini belirtti. Altın örümcek Web ödülleri”nin alanında Türkiye”nin en prestijli ödül olmasında bağımsız jüri yapısının çok önemli bir rolü olduğunu vurgulayarak özveri ve fedakarlık göstererek değerlendirme sürecine katılan jüri üyelerine teşekkür etti.

Altın örümcek Web ödülleri jüri üyeleri her sene, internet, web teknolojileri, pazarlama, iletişim, görsel tasarım gibi uzmanlık alanlarında bilgi ve tecrübeye sahip; bilişim, medya, akademi ve iş dünyasından uzman profesyonellerden oluşuyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here