Ana sayfa Haber Altın Örümcek”te İnternetin Oscarları Açıklanıyor!

Altın Örümcek”te İnternetin Oscarları Açıklanıyor!

0

11. Altın örümcek Web ödülleri sahiplerini buluyor

Türkiye”nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan 11. Altın örümcek Web ödülleri, Cenk& Erdem ikilisinin sunumuyla 9 Ekim 2013 çarşamba akşamı Haliç Kongre Merkezi”nde gerçekleştirilecek ödül töreniyle sahiplerini bulacak.
 

11. Altın örümcek Web ödülleri gecesinde; 38 farklı Kategori ödülü, 20 Başarılı Ajans ödülü ve En İyi Web Sitesi ödülü sahiplerine kavuşacak.
 

Geleneksel olarak DorukNet tarafından gerçekleştirilen, sektörde “İnternetin Oscarları” olarak anılan ödül töreninde, internet projelerini hayata geçiren tüm ajanslar, firmalar ve bilişim dünyasının önemli isimleri bir araya gelecek.
 

Merakla beklenen ödül gecesinde; 2012 yılının En İyi Web Sitesi ödülüyle birlikte, Ajans Başarı ve 38 farklı Kategori ödülü de sahiplerine takdim edilecek.
 

38 kategoride 300″ün üzerinde finalist yarışıyor!
11. Altın örümcek Web ödülleri”nde, eleme aşamalarını başarıyla geçen 300″ü aşkın finalist belirlendi. 44 kişiden oluşan; bilişim, medya ve internet sektörünün önde gelen isimlerinin yer aldığı jüri üyeleri, tasarım, içerik, özellik/işlevsellik, kullanılabilirlik, standart ve çapraz tarayıcı uygunluğunu içeren 5 farklı değerlendirme kriterini baz alarak, organizasyona katılmaya hak kazanan tüm başvuruları “ön eleme, grup ve final değerlendirmeleri” olmak üzere üç aşamalı eleme sürecinde değerlendirdi.
 

11. Altın örümcek Web ödülleri”nin basın sponsorları arasında bu yıl Macline ve Newtech yer alırken; Btnet.com.tr, Kurumsalhaberler.com ve Tivilog online medya sponsoru, DudesDivision sosyal medya sponsoru, İmalathane web sponsoru, Ouchhh Video Prodüksiyon sponsoru, özlem Kristal, Technotoday, ve 70×100 ise destekleyenler arasında bulunuyor.
 

11.Altın örümcek Web ödülleri ile ilgili tüm detaylara www.altinorumcek.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here