Ana sayfa İnternet Altın Örümcek’ler sahiplerini buldu

Altın Örümcek’ler sahiplerini buldu

0

İşte kazananlar…

DorukNet tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Altın örümcek”te ödül töreni 15 Haziran çarşamba akşamı yaklaşık 3 bin 500 kişinin katılımıyla Turkcell Kuruçeşme Arena”da gerçekleştirildi. 2010 yılının En İyi Web Sitesi özel ödülü www.ntvmsnbc.com ile Doğuş Yayın Grubu”nun oldu.
Altın örümcek

En İyi Erişilebilir Web Sitesi özel ödülü”nü www.garanti.com.tr ile Garanti Bankası kazandı. ödül töreninde ayrıca 17 web tasarım ajansı ve interaktif ajans “Ajans Başarı ödülü” aldı.

 

 

9. Altın örümcek Web ödülleri”nde toplam 35 kategoride ödüller dağıtıldı. 2010 yılının en iyi web siteleri ve internet teknolojileri alanındaki projeleri ödüllendirildi. Törende Türk Hava Yolları www.turkishairlines.com web sitesi ile En İyi Kurumsal Web Sitesi kategorisinde ödül alırken, Microsoft www.officeheryerde.com ile Bilgi Teknolojileri Donanım/Yazılım kategorisinde, www.gnctrkcll.com ile Turkcell Eğlence kategorisinde, www.yapikredi.com.tr ile Yapı Kredi Bankası İnternet Bankacılığı kategorisinde ödüle layık görüldü. TTNET www.ttnetvitamin.com.tr ile Eğitim alanında ödül alırken Biletix www.biletix.com ile E-ticaret kategorisinde ödül kazandı.

Altın örümcek

ünlü Siteleri kategorisinde Altın örümcek ödülü”nü Tarkan.com ile Tarkan alırken, Sertab Erener gecenin sonunda verdiği konserle törene katılanlara müzik ziyafeti yaşattı.
 

50 jüri üyesi 35 kategoride 4800″ün üzerinde başvuru değerlendirdi

9.Altın örümcek Web ödülleri”nde 4800″ün üzerinde başvuru değerlendirmeye alındı. 50 kişiden oluşan ve bilişim, medya ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin yer aldığı jüri üyeleri ön eleme, grup elemeleri ve final değerlendirmeleri olmak üzere üç aşamalı eleme sürecini gerçekleştirdiler. Başvurular toplam beş değerlendirme kriteri baz alınarak değerlendirildi. Bu kriterler; tasarım, içerik, özellik/işlevsellik, kullanılabilirlik, standart uygunluğu ve çapraz tarayıcı uygunluğu olarak belirlendi.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here