Ana sayfa İnternet Altın Örümcek için başvurular sona eriyor

Altın Örümcek için başvurular sona eriyor

0

İnternetin Oscarlarına sahip olmak için son günler
 

Türkiye”nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın örümcek Web ödülleri için başvurularda sona yaklaşılıyor. 33 kategoride 2009 yılının en iyi web siteleri ve internet teknolojileri alanındaki projelerin ödüllendirileceği yarışmada başvurular 31 mart günü sona erecek.

DorukNet Pazarlama Yöneticisi Aslı Cem Avcılar bu yıl sekizincisi düzenlenen Altın örümcek Web ödülleri”ne ilginin oldukça yoğun olduğunu belirtt. Avcılar, ilginin geçtiğimiz yıla oranla daha yoğun olduğunu da sözlerine ekledi.

31 Mart tarihine kadar www.altinorumcek.com web sitesinden yapılacak başvurular için süre uzatılmayacak. Yarışma ile ilgili tüm bilgilere, yine Altın örümcek Web ödülleri’nin internet sayfasından ulaşılabilir.

 

 
DorukNet Pazarlama Yön. Aslı Cem Avcılar
Adaylar 33 kategori içerisinden, web sitelerinin değerlendirilmesi için uygun gördükleri en fazla 3 farklı kategoride başvuruda bulunabilecekler. Bir web sitesi için en fazla 3 farklı kategoride başvuru yapılabilcek ancak adaylar birden fazla web sitesi için başvuruda bulunabilecek.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here