Ana sayfa İnternet Altın örümcek heyecanı başladı

Altın örümcek heyecanı başladı

0

DorukNet tarafından bu yıl 10.su düzenlenen Türkiye”nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu Altın örümcek Web ödülleri için başvurular başladı!

İnternet Oscarları olarak tanımlanan Altın örümcek Web ödülleri”nde toplam 34 kategoride 2011 yılının internet teknolojileri alanındaki projeleri ve en iyi web siteleri ödüllendirilecek.

10. Altın örümcek Web ödülleri için başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 01 – 30 Aralık 2011 tarihleri arasında www.altinorumcek.com web sitesinden gerçekleştirebilecek. Yarışma ile ilgili bilgilerin detaylı bir şekilde yer aldığı web sitesinde tüm verilere kolaylıkla erişilebiliyor.

Sosyal Medya Altın örümcek”teki yerini aldı
Altın örümcek ödülüne sahip olmak isteyenler 34 kategori içerisinden, üç farklı kategoride başvuruda bulunabilecekler. Bir web sitesi için en fazla üç farklı kategoride başvuru yapılabilecek. 10. Altın örümcek Web ödülleri”nde bu yıl sosyal medya kampanyaları ayrı bir kategori olarak eklendi. Bu kategoride belirli bir markanın, bir ürünün, kampanyanın veya hizmetin iletişimini yapmak amacıyla geliştirilen sosyal medya kampanyaları değerlendirilecek.

altın örümcek


Altın örümcek”te zaman işlemeye başlıyor

01 Aralık Perşembe günü adaylık başvurusu ile başlayacak Altın örümcek Web ödülleri”nde süreç Haziran ayında 34 kategoride en iyi web sitelerine ödüllerin verilmesi ile son bulacak.

Başvuru süresinin bitiminden sonra bilişim, medya ve iş dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan jüri üyeleri toplanarak adayları ön eleme, grup elemeleri ve final elemelerinde üç aşamalı olarak eleyecekler. Final değerlendirmeleri sonucunda jürinin oyları ile belirlenmiş olan ödül sahipleri düzenlenecek olan ödül gecesinde açıklanacak.

Organizasyonda bu yıl da Halk Oylaması ile internet kullanıcılarının da katılımının teşvik edildiği, beğenilerini duyurabilecekleri bir platform yer alıyor. Halk oylamasına katılmak isteyen internet kullanıcıları 05 – 30 Mart 2012 tarihleri arasında organizasyonun resmi web sitesini ziyaret ederek oylama hakkında detaylı bilgiye ulaşabilecekler.

10. Altın örümcek Web ödülleri”nin basın sponsorları arasında Macline, Newtech, Tele.com.tr yer aldı. Btnet.com.tr ve Kurumsalhaberler.com online medya sponsoru, Dudesdivision sosyal medya sponsoru olurken MBotego ve Technotoday ise destekleyenler arasında bulunuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here