Ana sayfa İnternet Altın Örümcek Halk Oylaması Sonuçlandı

Altın Örümcek Halk Oylaması Sonuçlandı

0

Altın örümcek Web ödülleri”nde, halk oylaması rekor katılımla sonuçlandı. 13 – 29 Mart 2013 tarihleri arasında yapılan oylamada, 38 farklı kategoride yer alan 332 web sitesi için toplam 15 bin oy kullanıldı

DorukNet Pazarlama Müdürü Aslı Cem, halk oylamasının yine rekor bir katılımla gerçekleşmesinden dolayı büyük memnuniyet duyduklarını belirtti. Halk oylaması ile birlikte, internet kullanıcılarının beğenilerini duyurabilecekleri bir platform yaratarak, bu heyecanı geniş kitlelere taşıdıklarının altını çizdi.
 

Aslı Cem, Altın örümcek Web ödülleri jürisinin 38 kategoride belirlediği 332 web sitesinin halkın oyuna sunulduğunu ve jüri değerlendirmelerinden bağımsız olarak “Halkın Favorileri”nin belirlendiğini açıkladı. Halkın favori sitelerinin yanı sıra bağımsız jüri tarafından yapılan final değerlendirmelerinin de tamamlandığına dikkat çeken Cem, jüri değerlendirmeleri sonucunda Altın örümcek kazananların, düzenlenecek olan ödül gecesinde açıklanacağını belirtti.
 

11. Altın örümcek Web ödülleri”nin basın sponsorları arasında bu yıl Macline ve Newtech yer alırken; Btnet.com.tr, Kurumsalhaberler.com ve Tivilog online medya sponsoru, DudesDivision sosyal medya sponsoru, İmalathane web sponsoru ve Technotoday ise destekleyenler olarak bulunuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here