Ana sayfa Haber Altın Örümcek 10 yaşında!

Altın Örümcek 10 yaşında!

0

DorukNet tarafından bu yıl 10.”su düzenlenen Altın örümcek Web ödülleri için başvurular 01 Aralık Perşembe günü başlıyor

Türkiye”nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın örümcek Web ödülleri”nde toplam 34 kategoride 2011 yılının internet teknolojileri alanındaki projeleri ve en iyi web siteleri ödüllendirilecek.

10. Altın örümcek Web ödülleri için başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 01 – 30 Aralık 2011 tarihleri arasında www.altinorumcek.com web sitesinden gerçekleştirebilecek. Yarışma ile ilgili bilgilerin detaylı bir şekilde yer aldığı web sitesinde tüm verilere kolaylıkla erişilebiliyor.

Altın örümcek ödülüne sahip olmak isteyenler 34 kategori içerisinden, üç farklı kategoride başvuruda bulunabilecekler. Bir web sitesi için en fazla üç farklı kategoride başvuru yapılabilecek. 10. Altın örümcek Web ödülleri”nde bu yıl sosyal medya ayrı bir kategori olarak eklendi. Bu kategoride belirli bir markanın, bir ürünün, kampanyanın veya hizmetin iletişimini yapmak amacıyla geliştirilen sosyal medya uygulamaları değerlendirilecek.
1 Aralık Pazartesi günü adaylık başvurusu ile başlayacak Altın örümcek Web ödülleri”nde süreç Haziran ayında 34 kategoride en iyi web sitelerine ödüllerin verilmesi ile son bulacak. Başvuru süresinin bitiminden sonra bilişim, medya ve iş dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan juri üyeleri toplanarak adayları ön eleme, grup elemeleri ve final elemelerinde üç aşamalı olarak eleyecekler. Final değerlendirmeleri sonucunda jürinin oyları ile belirlenmiş olan ödül sahipleri düzenlenecek olan ödül gecesinde açıklanacak.

Organizasyonda bu yıl da Halk Oylaması ile internet kullanıcılarının da katılımının teşvik edildiği, beğenilerini duyurabilecekleri bir platform yer alıyor. Halk oylamasına katılmak isteyen internet kullanıcıları 05 – 30 Mart 2012 tarihleri arasında organizasyonun resmi web sitesini ziyaret ederek oylama hakkında detaylı bilgiye ulaşabilecekler.
 

10. Altın örümcek Web ödülleri organizasyon takvimi

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here