Ana sayfa Donanım Altec Lansing Epsilonia Hoperlör inceleme

Altec Lansing Epsilonia Hoperlör inceleme

0

Yakın tarihte Türkiye pazarında bilişim sektörünün köklü kuruluşlarından TNB A.Ş. işbirliği yaparak dünya pazarındaki haklı şöhretini Türkiye pazarında pekiştirmeyi hedefleyen Altec Lansing, 1927 yılında kurulduğu ilk dönemden bu yana, ilk mikrofon, ilk hoparlör sistemi, ilk ev hi-fi sistemi, ilk profesyonel kayıt stüdyosu gibi bir çok ilki barındıran Altec Lansing’in ses konusundaki uzmanlığını ve teknolojik altyapısını harmanladığı Epsilonia bluetooth hoparlörü ile karşınızdayız. 

Ahşap ve ikonik tasarımı ile ön plana çıkan Epsilonia bluetooth hoparlör sadece şekli ile bile evinizde kendinden söz ettirebilir. İncelediğimiz örneğinin görsel olarak bizdeki ve görenlerdeki etkisinin hayli olumlu olduğunu söylemeliyiz. Eşsiz bir tasarıma sahip olan Epsilonia, markanın hali hazırda ses konusundaki şöhretini nasıl elde ettiğini evinize taşıyor.

 

2 adet 1.5 inç, 1 adet de 4 inç’lik hoparlörleri ile 20rms ses gücü sunan Epsilonia, bluetooth 4.0 ve 3.5mm line in ses girişlerini destekliyor. Aynı anda 2 bluetooth cihaza bağlanıp, aynı zamanda ses kablosu ile de bağlantı yapabiliyorsunuz ve bu bağlantıların kontrollerini kumandadan gerçekleştirebiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken kutudan çıkan adaptörünü Epsilonia’ya takmanız ve yine kutudan çıkan kumanda ile kontrol etmeniz. Kutudan 3.5mm ses kablosu da çıkıyor. 

Ahşap dış yüzeyi ve doğal görüntüsüne eşlik eden metalik gri standı ile zarif bir görünüme sahip olan Epsilonia NFC teknolojisini de destekliyor. Bu teknoloji ile hoparlöre bağlanmak için telefonunuzu cihazın ahşap yüzeyindeki NFC simgesine dokundurmanız yeterli. Bağlandıktan sonra ister cihazın standındaki düğmelerden isterseniz de kutudan çıkan yine şık bir görünüme sahip minimalist beyaz kumandasından kontrol edebilirsiniz. Aynı anda iki bluetooth cihaza bağlanabilen Epsilonia’nın bu fonksiyonunu ve ses girişleri arasındaki geçişleri bu kumandadan yapabiliyorsunuz.

Yaklaşık 2kg ağırlığa sahip olan Epsilonia, ses seviyesi olarak çok tatmin edici ses kalitesi ve ses şiddetine sahip. Entegre DSP (dijital ses işleme) ile güçlü bir deneyim yaşatan Epsilonia, diğer bir Epsilonia ile stereo şekilde çalışmak üzere eşleştirilebiliyor. 

Altec Lansing Epsilonia Hoperlör Fiyat : 1.030 TL

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here