Ana sayfa Haber all originals İstanbula hazır mısınız?

all originals İstanbula hazır mısınız?

0

Farklı bir deneyim arayanlar yeniden adidas all Originals Party”de buluşuyor

Modayı sokaklara taşıyan adidas Originals sanat, moda, tasarım ve müziğin en orijinal örneklerinin bir araya toplandığı parti geleneğini dördüncü yılında da sürdürüyor.

adidas all Originals Party serisinin bu yılki sürpriz ismi, ünlü İsveçli grup Peter Bjorn and John. Grubun unutulmayacak performansının yanı sıra, partide Türkiye”den ve dünyadan çok sayıda başarılı DJ, müzisyen ve grup sahne alacak. adidas all Originals Party bu yıl 28 Eylül Cumartesi günü, Küçükçiftlik Park”ta düzenlenecek.
 

adidas all Originals Party serisi bu yıl da, sanatın farklı dallarını tek bir çatı altında buluşturarak birçok sürpriz etkinlik, atölye ve dünyaca ünlü müzisyenlerin performanslarıyla katılımcılara unutamayacakları anlar yaşatmaya hazır.

28 Eylül Cumartesi günü Küçükçiftlik Park”ta düzenlenecek partide katılımcılar, adidas Originals”ın sokak kültüründe yarattığı benzersiz çizgide, sürprizlerle dolu bir gece yaşayacak. adidas all Originals Party, tek günlük bir konser serisinin ötesinde, sanatçıların o güne özel olarak hazırladığı çalışmaların sergilendiği, Türkiye”nin önemli müzisyen, tasarımcı ve modacılarının katılımı ile ilham verdikleri kitleleri de davet ettikleri büyük bir etkinliğe dönüşüyor.

Eylül ayının son Cumartesi günü gerçekleşecek adidas all Originals Party”de bu yıl, 2006″da Victoria Bergsman”ın vokallerde yer aldığı single”ları Young Folks ile büyük bir patlama yaratan dünyaca ünlü İsveçli indie pop grubu Peter Bjorn and John özel performansı ile yer alacak. Young Folks ile İngiltere Top 20 Listesi”nde bir numaraya kadar yükselen grup tüm dünyada olduğu gibi Türkiye”de de geniş bir dinleyici kitlesine sahip. Peter Bjorn and John”un yanı sıra, adidas all Originals Party”de bu yıl sürpriz isimler özel performanslarını sergilerken, Türkiye”den ve dünyadan çok sayıda başarılı DJ, müzisyen ve grup sahne alacak. .

Bir festival havasında geçecek partide yiyecek ve içecek alanlarının yanı sıra çeşitli sürprizler ile sokağa dair her şey olacak. adidas all Originals Party 28 Eylül 2013 Cumartesi günü, Küçükçiftlik Park”ta, biletler ise çok yakında Biletix”te.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here