Ana sayfa Donanım Alienware kasaları küçültüyor!

Alienware kasaları küçültüyor!

0

Masaüstü bilgisayar oyuncularının favorisi Alienware, son yaptığı açıklamalarla bilgisayar oyun dünyasının geleceğine dair ipuçları veriyor.
 

Bilgisayar oyuncuları Alienware’i, imzasını attığı sıradışı oyun kasalarıyla tanımaktadır. Alienware’in oyunculara özel bilgisayar kasaları, yıllardır bu sektörün “Hiçbir cihaz bilgisayarların pazar payını ele geçiremez” düşüncesiyle bağdaşması yolunda önemli rol oynuyordu. Alienware bu rolü uzun süre daha devam ettirecek mi bilemeyiz fakat, yeni kasalarıyla oyun dünyasında köklü değişikliklere kapı araladığı kesin.
 
alienware bilgisayar kasası
 
Alienware’den gelen son açıklamalara göre firma artık daha küçük form faktörlerde kasa üretecek. Dell bünyesinde faaliyet gösteren Alienware, konsol görünümüne sahip yeni kasalarıyla oyun dünyasının yeni yüzü olma yolunda çalışmalarına başladı bile. Yeni oyun kasaları, 2012 ve 2013 oyun dünyasında ne gibi bir ses getirecek merakla bekliyoruz.

Alienware X51

Alienware’in bu alandaki yeni ürünü X51 de basına tanıtıldı. Küçük form faktöre sahip X51, Xbox 360’tan biraz daha büyük bir görünüme sahip. Alışılagelmiş kasalardan çok farklı olan X51, 3.3 GHz Intel Core i3 ve Core i7 gibi seçeneklere sahip. Giriş seviyesi Core i3, 4 GB DDR3 belleğe sahipken, üst seviye Core i7 ise 8 GB DDR3 bellek kullanacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here