Ana sayfa Haber Alienware”den taşınabilir oyun konsolu

Alienware”den taşınabilir oyun konsolu

0

Alienware, 2015 yılına dair ürün tavimini deşifre etmeye başladı. üreticinin 2015 yılı planları arasında bir oyun bilgisayarı ve bir adet de taşınabilir oyun konsolu var. Teknoloji editörleri tarafından, 2015 yılı içerisinde mutlaka beklenen üst seviye bir oyun dizüstüsü yerine, firma ilk olarak taşınabilir oyun konsolununa yeni üye tanıttı. Dizüstü bilgisayarı ise 2014’ün sonlarında tanıtılabilir. 

Alienware’den yeni bir oyun konsolu geliyor. Alienware‘in yeni taşınabilir oyun konsolu, 4 farklı versiyonla satışa sunulacak.500 dolardan başlayacak olan fiyatlar, eğer üst seviye bir model istiyorsanız 800 dolara kadar fiyat ödenecek. 

GeForce GTX‘in yeni nesil grafik kartlarıyla donanacak olan yeni Alienware Alpha oyun konsolu, her modelinde aynı grafik altyapısını barındıracak ancak fiyatlandırma, hafıza ve işlemcinin hızına göre belirlenecek.

üç farklı kaynakta da, Alienware’in yeni oyun dizüstüsü ile ilgili bir görsel bulunmuyor. Buna rağmen,hem grafik tasarımcılara yönelik hem de, oyun severlere yönelik bir düzüstü bilgisayarın 2015 2. çeyrekte piyasaya sürülmesi bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here