Ana sayfa Donanım Alienware”den dünyadışı oyun bilgisayarı!

Alienware”den dünyadışı oyun bilgisayarı!

0

Bilgisayar oyuncularının ağzını sulandırmasıyla tanınan Alienware, yeni masaüstü oyun bilgisayarı ile bir kere daha oyuncuları çıldırtmaya hazırlanıyor!
 

“Most Advanced Gaming Desktop Ever Made”… Bu cümle Dell bünyesinde faaliyet gösteren Alienware tarafından yeni masaüstü oyun bilgisayarlarına ithafen kuruldu. Yüksek kapasiteli oyun bilgisayarlarıyla tanınan Alienware, yeni modelinde 6 çekirdekli Core i7-3000 işlemci serisini kullanıyor! Yanlış duymadınız, tam 6 çekirdekli bu işlemci, yeni bilgisayarda oyunculara yüksek performans göstermek için konumlandırılmış durumda. Ayrıca yüksek seviye tek ya da çiftli ekran kartları da bilgisayardaki yerini almış durumda.
 
Alienware
Dell, yaptığı açıklamada “Güç artık tamamen oyuncuların elinde” cümlesini kullandı. Her PC oyununu maksimum kalite ayarlarında çalıştırabilen yeni bilgisayar, Alienware Aurora adını aldı. Sıvı soğutma ile soğutulan kasasında ayrıca 16 GB DDR3 belleğin yer aldığını da söyleyelim. Aurora’nın fiyatının ise 3100 USD’den fazla olacağı tahmin ediliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here