Ana sayfa İnternet Alcatel-Lucent Enterprise”a prestijli ödül!

Alcatel-Lucent Enterprise”a prestijli ödül!

0

Alcatel-Lucent Enterprise, pazardaki BT karar vericilerinin verdiği oyla tüm üreticiler arasında en yüksek puanı alarak Nemertes PilotHouse ödülü’nü kazandı!
 

Tümleşik İletişim ürün veya servislerini bizzat kullanan BT karar vericilerinin değerlendirmelerine dayanan Nemertes PilotHouse ödül programı, 2012 yılında Alcatel-Lucent Enterprise’ı onurlandırdı. Nemertes analizcileri 4000″den fazla BT karar vericisi ile görüşüp inceleme yaptı. Ayrıca müşteriler, kendi sağlayıcılarına teknoloji, müşteri servisleri ve değer açısından puan verdiler ve böylece Alcatel-Lucent Enterpris, Nemertes PilotHouse ödülü’ne layık görüldü!
 

Alcatel-Lucent

Alcatel-Lucent Enterprise İletişim çözümlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Eric Penisson, Tümleşik İletişim sağlamada bir lider olarak görülmenin büyük bir onur olduğunu belirterek; “Bu durum pazarın, işletmelere sunduğumuz birlikte çalışma ortamlarının avantajlarından faydalandığının bir göstergesi. Kurumsal İletişim çözümlerimiz, kendi işlerini akıllı bir şekilde dönüştürmek için kaliteli kullanıcı deneyimi ve uygulama performansına odaklanan kurumlara yönelik” dedi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here