Ana sayfa Makale Akıllı telefonu karanlık odaya dönüştürün

Akıllı telefonu karanlık odaya dönüştürün

0

Control Room, akıllı telefonunuzu veya tabletinizi Lightroom fotoğraf işleme programı için harici bir kontrol paneline dönüştüren yeni bir uygulama. Bilgisayarınızda Lightroom’da açılan büyük fotoğrafta ayarların etkilerini izlerken, telefonunuzun ekranında da ayarları kontrol edebiliyorsunuz.
Uygulama, fotoğrafçı ve yazılım mühendisi Aaron Vizzini tarafından yaratılmış ve Vizzini yazılımı orijinal haliyle herkese sunmaya karar vermeden önce kendi ihtiyaçları için yaratmış.

 

Uygulama, Temel, Tonlar, Karıştırıcı ve Detay da dahil olmak üzere birçok default panelde kaydırıcılar ve giriş alanları ile birlikte geliyor. Uygulamayı kendi iş akışınız için özelleştirmek isterseniz, yalnızca ihtiyaç duyduğunuz araçları seçerek ve asla dokunmadığınız araçları hariç tutarak kendi geliştirme panellerinizi oluşturabiliyorsunuz.

 

Fotoğraflarda düzeltme yapmaya ek olarak, onları derecelendirerek, işaretleyerek, gruplayarak ve uygulamada etiketleyerek de organize edebilirsiniz.
Telefonun veya tabletinizin ekranında çalıştığınız sırada tüm düzenlemeler ve değişiklikler bilgisayarınızda gerçek zamanlı olarak yansıtılıyor. Control Room, hem Apple App Store’da hem de Google Play’de $4 fiyatla satılıyor. Mobil uygulamaya ek olarak, Lightroom eklentisini Control Room web sitesinden indirmeniz ve yüklemeniz gerekiyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here