Ana sayfa Mobil Akıllı telefonlar Monte ile kabuk değiştiriyor (Video)

Akıllı telefonlar Monte ile kabuk değiştiriyor (Video)

0

Dünyanın lider cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics”in dokunmatik yeni telefonu Samsung S5620 Monte, zarif tasarımı ve zenginleştirilmiş sosyal ağ entegrasyonu ile dikkat çekiyor.

“Seni Sen Yapan Her Şey” sloganıyla piyasaya sunulan Samsung S5620 Monte, gelişmiş teknik özelliklerinin yanı sıra, sunduğu zengin sosyal ağ uygulama seçenekleri ve dikkat çekici tasarımıyla, yeni nesil telefonların sahip olması gereken bütün özellikleri bünyesinde barındırıyor.

 

 

 

 

   

 

3 İnç Dokunmatik Ekran
Teknik özellikler açısından donanımlı ve stil sahibi Samsung S5620 Monte aynı zamanda 16:9 panaromik 3 inç WQVGA LCD ekranının yanı sıra; Gülücük Yakala!, panaromik çekim, yüz tanıma gibi özellikleri olan 3.2 mega piksellik kameraya sahip.

Her An Ulaşılabilir Bir Yaşam
Samsung S5620 Monte”de, yaşamınızı “her an ulaşılabilir” kılmak adına nerede olduğunuzu kesin olarak bilmeniz ve dostlarınızı gerektiğinde bulunduğunuz yerden haberdar edebilmeniz için Google Latitude™” un desteklediği GPS bulunuyor. Bu özelliğin yanı sıra kullanıcıların hayatlarını ve deneyimlerini dostlarıyla paylaşabilmelerinde coğrafi-etiketleme(geo-tagging) özelliği sağlıyor.

Kullanıcılarına herhangi bir yerde ve zamanda kablosuz ağ bağlantısı ve anında Google Maps, Facebook, Twitter, anında e-posta ve outlook e-posta hesaplarına erişim imkânı sunması Samsung S5620 Monte”nin öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor. Kullanıcılar, 3G destekli Samsung S5620 Monte”nin Exchange ActiveSync ve Google Sync özelliği sayesinde hem sosyal ağ takvimlerini hem de outlook takvimlerini güncelleyerek tüm uygulamaları tek bir yerden kontrol edebiliyorlar.
 

Müzik arama hizmeti; Müziği Bul!
Samsung S5620 Monte ayrıca, müzik arama hizmeti Müziği Bul! ile geliyor. Bu uygulamayla kullanıcılar en çok sevdikleri grupları tanımlayabiliyor anında telefonlarına müzik indirebiliyor, multimedia özelliğini kullanarak da diledikleri zaman bunları dinleyebiliyorlar. Kolaylık sağlayan özellikleri arasında Smart Unlock (Akıllı Kilit Açma) ve tek parmakla zoom yapabilme olanakları sayılabilir.
 

Türkiye”de Mart sonunda; gri-turuncu, gri-siyah ve beyaz renk seçenekleriyle satışa sunulacak olan S5620 Monte”nin tavsiye edilen satış fiyatı ise 549 TL olacak.

Samsung S5620 Monte Teknik özellikler:
 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here