Ana sayfa Ürün İnceleme AKG K 845BT detaylı incelemesi

AKG K 845BT detaylı incelemesi

0


AKG K 845BT, tasarımıyla ve baş döndürücü ses performansıyla karşımızdaydı. Sizler için detaylı olarak incelerken, incelemenin sonunda kulaklarımızın pası tek kelimeyle silindi! Mükemmele yakın kafa çevreliği mekanizmasıyla konforlu, kulak pedleri ile rahat ve bu iki form faktörün bir diğer boyutu olarak da sağlam. AKG“nin K 500 serisindeki narin tasarım bu modelde söz konusu değil.

50mm sürücülerle donatılan kulaklık, bu boyutlarda bir yapıya göre standartların üzerinde ses sunuyor. Sürücü çapının büyüklüğü, bu faktörün temel nedeni. Frekans aralığı 20-20 kHz olan AKG K 845BT“nin 102 dB SPL/V hassasiyeti de dikkate değer. Genel sonuç olarak ses performansı bir hayli başarılı. Baslar gayet iyi, tizler ise daha iyi olabilirdi.


Basların biraz daha yüksek olabileceği yönünde bir çıkarım evet mümkün, ama emin olun çok ileri seviye bir müzik ikonu değilseniz çok da önemli sorunlarla karşılaşmıyorsunuz. Beğeni düzeyi yüksek kişilerden ziyade orta seviye müzisyenler ve kaliteli sese önem veren son kullanıcı için ideal bir kulaklık olduğunu belirtelim. Bluetooth özelliği ile kablosuz kullanımı da mümkün. Siyah rengiyle satılan modelin opsiyonel olarak kabloyla da kullanılabileceğini vurgulayalım; uzunluğu 1 metre 20 santim. Ağırlığı 288 gram.

İyi haber:

Ses performansı

Tasarım

Bluetooth özelliği

Kötü haber:

Tizler daha iyi olabilirdi

Satın Alma önerisi:

Telefon, tablet ve bilgisayar kullanıcıları için yüksek kalitede ses sunumuna sahip, sağlam tasarımlı bir model.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here