Ana sayfa Donanım AKG K 840 KL 1

AKG K 840 KL 1

0

Tasarım, kablosuz teknoloji ve ses mühendisliğinin yeni çıkış noktası

2.5 ya da 3.5mm kulaklık girişi bulunan neredeyse bütün cihazlara takılan bir Wi-Fi vericiyle taşınabilir müzik kaynağınıza entegre olma prensibine sahip yeni AKG K 840KL1 de bu entegrasyon; sıkıştırılmamış 16-bit stereo ses ile 2.4 GHz radyo bağlantısı üzerinden sağlanıyor. üst düzey mühendislik harikası bir ses sunumunu kulaklarınızda taşıyorsunuz. Bu kablosuz ses teknolojisinde örneğin cep telefonunuzun Bluetooth”unun açık olmasına gerek yok. Wi-Fi vericiye takılı cihazınızda sadece müzik ya da videonun çalınıyor olması yeterli. Yani AKG K 840 KL1 kullanıyorsanız, mobil cihazlarınızda kablosuz teknolojilerin aktif olması durumundan kaynaklı herhangi bir ekstra pil tüketimi olmayacak.
 
akg k 840 kl 1
 
Katlanabilen kulaklık çevreliği ve yastığı rahat bir şekilde kulaklarınızda konumlanıyor. Ayrıca kulaklığı pantolonunuzun cebinde dahi taşıyabilmenize olanak tanıyan ultra-katlanabilirliği dikkat çekici. Tam 44.1 kHz ses üretimi sunumu ile ses gücü muhteşem, bas ve tizler etkileyici hatta klasik müzik dinlediğinizde ya da yüksek baslı müziklerde dahi ses detayları tamamen ayrıntı dolu. Ayrıca dahili mikrofonu sayesinde telefon görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

 

AKG K 840KL1, 7 metreye kadar kablosuz bağlantıya imkân tanıyor. Bu mesafe, aslında mobil kullanıma özgü bir kullanıma veya ses kaynağına yakın şekildeki konumlanmaya gereksinimi gerekli kılıyor. Yani örneğin; telefonunuz herhangi bir yerdeyken dilediğiniz yerden telefon görüşmesi gerçekleştiremiyorsunuz. Telefonunuz yakınınızda olmalı. K 840KL1, normal kullanımda 1 haftadan fazla şarj dayanıklılığı sergileyerek pil ömrü açısından benzersiz bir performans sergiledi.
www.akg.com
 
akg kulaklıklar
 
Fiyat: 1.350
Puan: 90 Yıldız: 4.5

Artıları:
+ Kesintisiz bağlantı
+Taşınabilirlik
+Ses üretimi

Eksileri:
-Pahalı fiyat etiketi

Etkileyici nokta: Wi-Fi ile mobil kullanıma özgü cihazlar arasındaki ses bağlantısı, kulaklığın yanındaki özel vericiyle sağlanıyor. Yani örneğin; akıllı telefonunuzun pil tüketimi müzik dinlerken azalmamış oluyor.

Neden satın almalıyım?: Kablosuz müzik keyfini, üst seviyelerde yaşıyorsunuz. Fiyat etiketi ise belki daha düşük olabilirdi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here