Ana sayfa Donanım AIRTIES’TAN PAYLAŞTIRAN KAMPANYA

AIRTIES’TAN PAYLAŞTIRAN KAMPANYA

0
AirTies Tak-Paylaş teknolojisine sahip Air 5450 modemleri, dosyalarınızı gönlünüzce paylaşabilmeniz için harici disk ile birlikte geliyor. AirTies, Air 5450 alan herkese 320 GB kapasiteli harici diske, yüzde 65″e varan indirimle 30 dolara sahip olma fırsatı sunuyor.

USB yazıcıların ve USB harici disklerin modem üzerinde, ortamdaki tüm masaüstü ve dizüstü bilgisayarlara kablolu ve kablosuz paylaştırılmasını sağlayan Tak-Paylaş teknolojisini geliştiren, bu teknolojiyi ürünlerine taşıyan AirTies, yeni kampanyası ile herkesi bu teknoloji ile tanışmaya davet ediyor… Kampanya süresince, Air 5450 300 Mbps Kablosuz ADSL modemi alan herkes, dosyalarını, fotoğraflarını, videolarını saklayabilecekleri, 320 GB kapasiteli harici diske, yüzde 65″e varan indirimle 30 dolara sahip olabilecek. Air 5450″nin taşıdığı Tak-Paylaş teknolojisi sayesinde, diski modeme bağlayarak resim, dosya, film ve videoları kolaylıkla diğer kullanıcılarla paylaşacak.

Stoklarla sınırlı olan kampanyadan yararlanmak için, teknoloji marketlerinden Air 5450 ve harici disk kampanya paketini almanız yeterli…
 

Arties Air 5450

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here