Ana sayfa Yazılım After Effects CS3 danışmanı

After Effects CS3 danışmanı

0

Medyasoft, Adobe After Effects CS3 Professional eğitim kılavuzunu sundu.

  Medyasoft, Adobe After Effects CS3 Professional Yetkili Eğitim Kılavuzu’nu yayınladı. Kılavuz, istenilen her türlü objeye hareket kazandırabilen ve video prodüksiyon şirketlerinden reklam ajanslarına kadar, görsel efekt kullanılan tüm mecralara hitap eden After Effects programında uzmanlaşmayı sağlıyor. Toplam 14 dersi içeren ve After Effect kullanıcılarının, sayısız ipucu ve teknikle, programı çok daha verimli kullanabilmelerini sağlayan bu kılavuz, sinema, video, DVD, Web ve mobil cihazlarda kullanıma yönelik hareketli grafiklerin nasıl oluşturulduğunu, düzenlendiğini ve optimize edildiğini gösteriyor.
 
After Effects Kılavuzu, anahtar karelerin eklenmesi ve hazır ayarların kullanılmasından, hareket izleme ve arka planı saydamlaştırma tekniklerine kadar hem temel konuları hem de ileri seviye teknikleri öğretiyor.

Platform bağımsız olarak hem PC”de hem de Mac”lerde çalışabilen After Effects programına ilişkin kılavuz ile kullanıcılar, görüntülere ve metinlere animasyon uygulama, üç boyutlu katmanlar oluşturma, kompozisyonlara efektler ekleme gibi konu başlıklarında hızlı, kolay ve kapsamlı bir eğitim alabiliyor.

Adobe Kitaplığı
Adobe After Effects CS3 Professional Yetkili Eğitim Kılavuzu”na ek olarak Adobe Yetkili Eğitim kılavuzları kitaplığında, Adobe Photoshop CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Flash CS3 Professional Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe InDesign CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Dreamweaver CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu ve Adobe Illustrator CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu olmak üzere toplam 6 kitap bulunuyor. Türkçe”ye Medyasoft tarafından çevrilen kılavuzlar, D&R, Alkım, Kabalcı, BeyazAdam ve Megavizyon”dan satın alınabiliyor. Kitaplar ayrıca kitapyurdu.com ve D&R”ın Web sitesi üzerinden de sipariş edilebilir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here