Ana sayfa İnternet ADSL

ADSL

0

Doruk ADSL ile yüksek hızda, kesintisiz internet erişiminin keyfini çıkarın
 

1a- ADSL
Doruk ADSL ile yüksek hızda, kesintisiz internet erişiminin keyfini çıkarın. Aylık sabit ücret karşılığında 4 Mbps’ye kadar erişim hızlarında internete bağlanabilir; iş dünyasında tüm operasyonların internet ortamına taşındığı şu dönemde kurumunuz için kesintisiz internetin rahatlığını sürebilirsiniz.

DorukADSL Avantajları

·    ADSL ile 4096/1024 Kbps’ye kadar erişim hızına çıkabilir, böylece mesajlaşma ve dosya paylaşımı gibi tüm işlemlerinizi beklemeden, süratle gerçekleştirebilirsiniz.,
·    ADSL ile aylık sabit ücret karşılığında 7/24 kesintisiz bir şekilde internete bağlanabilir, dilerseniz internete erişirken, bilgisayarınızı açmadan  sabit hattınız üzerinden telefon görüşmesi de yapabilirsiniz..
·    ADSL ile size ayrılmış özel bir bant genişliğini kullanarak internette güvenle gezebilirsiniz.
·    Seçtiğiniz hıza göre belirlenmiş sabit ücretlerle ay sonunda sürpriz faturalarla karşılaşmazsınız.
·    Tüm sorunlarınızı anında DorukNet 7/24 destek hattı ile çözüme kavuşturabilirsiniz.

1b- Wi-Spotter
Oteller, toplantı ve kongre salonları, alışveriş merkezleri, toplu konutlar vb. çok sayıda internet kullanıcısının bulunabileceği alanlarda kablosuz internet erişim ihtiyacına yönelik olarak wi-spotter hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Havuz, restaurant, cafe, bar, park, oyun sahaları, toplantı odaları gibi muhtelif mekanlarda kablosuz internet erişimi alan müşterileriniz, konuklarınız, mekan sakinleriniz taşınabilir bilgisayarları ile (laptop, ,PDA vb. ) hızlı ve kesintisiz internet keyfini yaşayabilirler.
Wi-Spotter hizmetimiz ile size sağlanan kullanıcı adı ve şifresi ile birlikte hizmetin sağlandığı alanda yüksek hızda kesintisiz kablosuz internet erişiminden, çok ekonomik fiyatlarla faydalanabilirsiniz.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here