Ana sayfa İnternet ADSL Mail

ADSL Mail

0

ADSLMail paketi ile, herhangi bir internet bağlantısı üzerinden, kendi e-posta sunucunuzu kolayca kullanarak, sınırsız sayıda e-posta hesabı yaratabilirsiniz.

 Kendi tarafınızda devreye aldığınız e-posta sunucunuz ile tüm kullanıcılarınıza, “kullanıcı@firma-adı.com” ve “kullanıcı@firma-adı.com.tr” formatında e-posta adresi tanımlayabilir, e-postalarınızı kurumsal kimliğinize uygun formatta gönderebilirsiniz.
ADSLMail hizmetini kullanabilmek için, statik IP adresine sahip olmanıza gerek yoktur. ADSL bağlantınızın ve ATRN ya da ETRN destekli bir e-posta sunucunuz olması yeterlidir.
ADSLMail ile e-posta sunucularınızda yaşanabilecek olası herhangi bir arıza durumunda, gelen tüm e-postalarınız otomatik olarak ikinci bir adres olarak tanımlanan DorukNet sunucularında yedeklenir ve arızanız giderildikten sonra, herhangi bir kayıp yaşanmadan, saklanan tüm e-postalarınız sunucularınıza gönderilir.

Böylece, e-posta sunucularınızda herhangi bir arıza durumunda, e-postalarınızı alamama, e-postalarınızın kaybolması ya da zaman aşımına uğraması gibi problemleri yaşamadan, kesintisiz iletişiminizi devam ettirebilirsiniz.

Kimler İçin ADSLMail?

·    ADSL v.b. hat ile internete bağlanan KOBİ tipi işletmeler,
·    Tek paketle, hem web hosting, hem e-posta çözümüne ekonomik şekilde sahip olmak      isteyen kurumlar,
·    Yüksek sayıda e-posta kullanıcısına sahip, ama uygun çözüm arayan işletmeler,
·    E-posta ile bulaşan virüs ve gereksiz SPAM trafiği ile uğraşmak istemeyen kuruluşlar.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here