Ana sayfa Haber Adobe tasarım başarı ödülleri yarışması başladı!

Adobe tasarım başarı ödülleri yarışması başladı!

0

Grafik tasarım, fotoğraf, web tasarım&geliştirme ve video prodüksiyon alanlarında, uluslararası platformda öğrencilerin katılımı ile düzenlenen 2013 Adobe Tasarım Başarı ödülleri yarışması başladı

13 yıldır düzenlenen ve katılımların 21 Haziran 2013″e kadar devam edeceği yarışma bu yıl, heyecan verici yenilikler ile başlıyor. öğrencilerin; Geleneksel Medya, İnteraktif Deneyim ve Hareket&Video segmentlerinde toplam 12 kategoride katılım gerçekleştirebileceği yarışmada başvurular, tasarım uzmanlarından oluşan bir uluslararası jüri ekibi tarafından değerlendirilecek.

Başvuru oturumlarının 4 Şubat-12 Nisan ve 12 Nisan-21 Haziran tarihleri arasında gerçekleşeceği yarışmanın ödül töreni Ekim ayında online olarak düzenlenecek. Bu yıl ödüller arasında, İstanbul”da düzenlenecek 2013 IDA Kongresi”ne katılım göze çarpıyor.
 

Her medya segmenti için 4 kategorinin bulunduğu yarışmada Bireysel Kategori ödülü”nü kazananları 2,000 dolar para ödülü, 24 aylık Adobe Creative Cloud üyeliği ve profillerinin Adobe Tasarım Başarı ödülleri galerisinde yayınlanması fırsatı bekliyor.
Ayrıca her medya segmentinden seçilecek bir “Büyük ödül” sahibi ise ek 3,000 dolar para ödülü ve ödül aldıkları tasarım disiplininin profesyonellerinden özel bir eğitim fırsatı kazanacak.

Yaratıcı fikirler günümüzde giderek daha fazla önem kazanıyor. öğrenciler de geleceğin dijital içerik üreticileri olarak yaratıcı fikirlerini paylaşmaya çok önem veriyorlar. Adobe, çalışmalarını sergileyebilecekleri değerli fırsatlar sunma hedefiyle alanının en iyi Creative Pro araç ve hizmetlerini öğrencilerin erişimine ulaştırıyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here