Ana sayfa Haber Adobe’nin yeni ofisi, tasarımıyla göz kamaştırıyor

Adobe’nin yeni ofisi, tasarımıyla göz kamaştırıyor

0

Adobe, tasarıma ve yenilikçiliğe verdiği önemi Utah”taki yeni ofisiyle de kanıtlıyor

Dış görüntüsü ve çağdaş iç mekan tasarımıyla dikkat çeken yeni ofiste, çalışanların motivasyonunu ve yaratıcılığını en üst düzeye çıkaracak tüm detaylar düşünülmüş.
 

Adobe, ABD Utah”ta bulunan ve 2012″nin sonuna doğru açılan yeni ofisine; tasarım ve yaratıcılıkla şekillenen kimliğini yansıttı. Adobe’nin yeni binası, dış görüntüsü ve çağdaş iç mekan tasarımıyla büyük ilgi çekiyor.

WRNS Studio tarafından tasarlanan renkli binanın iç mekan tasarımı Rapt Studio tarafından yapılırken, duvarlarda kullanılan büyük graffitiler için sokak sanatçısı El Mac ve dövmeci Mike Giant ile çalışıldı.

Kaya tırmanış duvarıyla çalışanlar hep zirveyi hedefleyecek Yeni binanın tasarımında çalışanların vakit geçirebilecekleri ve motivasyonlarını yükseltebilecekleri alanlar mevcut. Adobe çalışanları, büyük geniş avluda, bireysel çalışma psikolojisinden uzaklaşabiliyor. Bu tasarım çalışanların bir araya gelme ve bir ekip ruhu içinde çalışma hissini artırıyor. Farklı alanlarda yerleştirilmiş oturma grupları çalışanlar kadar Adobe ofisine gelen ziyaretçileri de cezbediyor. Binanın içerisinde tam teşekküllü basketbol sahası, spor salonu ve hatta kaya tırmanış duvarı bile bulmak mümkün.

1982″nin Aralık ayında John Warnock ve Chuck Geschke tarafından kurulan, dünyanın en önde gelen teknoloji şirketlerinden Adobe, geçtiğimiz yıl 30. yaşını kutlamıştı. Yenilikçi çözümleriyle farklı alanlarda kurumların, şirketlerin ve profesyonellerin işini kolaylaştıran ve iş süreçlerine değer katan Adobe, önümüzdeki dönemde de geçmişten gelen büyük birikimini “dijital deneyimlerle dünyayı değiştirme” vizyonuyla harmanlayarak geleceğe daha da emin adımlarla yürümeyi hedefliyor. Adobe, dünya çapında 11 bine yakın çalışanıyla hizmet veriyor.
 

Diğer görüntüler ileriki sayfalarda >>>>

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here