Ana sayfa Haber Adobe’nin yeni distribütörü Index Bilgisayar oldu

Adobe’nin yeni distribütörü Index Bilgisayar oldu

0

Adobe, Türkiye”deki varlığını güçlendirmek adına önemli bir adım daha atarak Türkiye”deki distribütörleri arasına Index Bilgisayar’ı da kattı

Adobe, büyük önem verdiği Türkiye pazarındaki varlığını güçlendirmek için önemli bir işbirliğinin altına imzasını attı. Adobe, Türkiye bilişim sektörünün lider katma değerli dağıtıcı şirketi Index Bilgisayar ile anlaştı. Adobe, yaptığı distribütörlük anlaşmasıyla, Index Bilgisayar”ın pazardaki deneyimi ve bilgi birikimi sayesinde, Türkiye”de ulaştığı kitleyi genişletmeyi ve hizmet kalitesini arttırmayı hedefliyor.
 
Türkiye”de müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek ve yeni iş fırsatlarını en etkin şekilde değerlendirebilmek için en doğru distribütörlerle çalışmaya büyük önem verdiklerini söyleyen Adobe Ortadoğu Kuzey Afrika Bölge Müdürü Tolunay Tomruk, şunları söyledi: “Adobe olarak 2008 yılından bu yana Türkiye ofisimizle birlikte başarılı çalışmalar yürütüyor ve çözümlerimizi kullanıcılarla buluşturuyoruz. 30. yılımızı kutladığımız 2012″de de yine Türkiye”de başarılı işlerin altına imzamızı attık. Tek hedefimiz 2013″te bu çizgimizi devam ettirmek ve daha yukarılara taşımaktır. Bu hedeflerimiz doğrultusunda Index Bilgisayar ile iş ortaklığımızın başlamasından dolayı çok mutluyuz. Bu ortaklığın Adobe olarak pazardaki büyümemize ve kanaldaki memnuniyeti artırmamıza önemli katkılar getireceğine inanıyoruz. Adobe”nin yenilikçi vizyonuyla Index Bilgisayar”ın sektördeki 24 yıllık üstün deneyiminin birleşmesi sonucu esas kazanan Türkiye bilişim sektörü ve kullanıcılar olacaktır.”
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here