Ana sayfa İnternet Adobe Flash Player 11 ve AIR 3 duyuruldu

Adobe Flash Player 11 ve AIR 3 duyuruldu

0

Adobe”nin “yeni nesil” olarak adlandırdığı; Adobe Flash Player 11 ve Adobe AIR 3 yakın zamanda yayınlanacak. İşte Flash Player 11 ve Adobe AIR 3’ün getirdiği yenilikler:

Adobe, Flash Player 11’i ve AIR 3’ü Ekim 2011 itibarıyla yayınlayacağını duyurdu. Bu iki yeni yazılım ile oyunlarda, medya öğelerinde ve uygulamalarda daha yüksek performans vaat ediliyor.
Adobe Flash Player 11
Adobe”nin söz verdiği kadarıyla: Flash Player 11 ve AIR 3; Android, iOS, Mac OS, BlackBerry Tablet OS ve Windows ve diğer platformlar için oldukça iyi bir deneyim sunacak…

Adobe Flash 11 ve Adobe AIR 3 ile gelecek özelliklerden en önemlisi; 3D yani 3 boyut desteği. 1,000 kat daha hızlı ve daha yumuşak rendering”in yanısıra 60FPS desteği diğer özelliklerden sadece birkaçı.
 

Flash Player 11 ve Adobe AIR 3’ün getirdiği yenilikler şöyle listelendi:

– 2D/3D Grafik Hızlandırma : Tam donanımsal hızlandırma ile Flash Player 10 ve AIR 2’ye oranla 1.000 kat hızlı performans.

– 64bit Desteği: Windows, Mac OS ve Linux için 64bit desteği

– AIR’e Doğal Uzantılar : Binlerce optimize, açık kaynaklı kütüphane yazılım geliştiricilere sunulacak. AIR’e özel desteklerle mobil cihazlarda ışık sensörü, titreşim, çift ekran ve NFC gibi özellikleri kontrol imkanı mümkün olacak.

– Captive Runtime : Geliştiriciler AIR 3’ü otomatik olarak paketleyebilecek ve Android, Windows, Mac OS ve iOS işletim sistemlerinde uygulama yükleme süreleri kısalacak.

– İçerik Koruma : üyelere özel video içerikleri artık Adobe Flash Access 3 aracılığıyla korunacak. Bu koruma tüm platformlar için geçerli olacak. Ayrıca kiralama ve üyelik desteği sunulacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here