Ana sayfa Haber Adobe’den öğretmen ve öğrencilere %80 indirim

Adobe’den öğretmen ve öğrencilere %80 indirim

0

Adobe, “Adobe Creative Suite 5.5 Web Premium” ve “Adobe Creative Suite 5.5 Design Premium” ürünlerinde %80 indirim uygulayarak satışa sundu

Teknolojinin yaratıcılıktaki yerinin, eğitim alanında giderek önem kazandığı bir dönemde Adobe, “Adobe Creative Suite 5.5 Web Premium” ve “Adobe Creative Suite 5.5 Design Premium” ürünlerini, yaratıcılığının sınırlarını zorlamak isteyen tüm öğrenci ve öğretmenlerle buluşturuyor. Yüzde 80 indirimli fiyat avantajı sunan kampanya, ürünlerin Türkçe versiyonlarında geçerli olup, Adobe CS 5.5 WP ve DP Türkçe ürünleri, öğretmen ve öğrenciler için sadece 199 USD (KDV hariç)”den satışa sunuldu.
Adobe Creative Suite 5.5 Web Premium
Hem masaüstü hem de tabletlerde uygulama…
Web sitesi tasarlama, geliştirme ve sunma gibi kullanıcıların ihtiyacı olan her detayı sağlayan bir yazılım olan Adobe Creative Suite 5.5 Web Premium ile masaüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar, tabletler ve televizyonlar için standart tabanlı web siteleri ve zengin dijital deneyimler oluşturabiliyor. Bu ürünle, HTML5, CSS3 ve jQuery Mobile ile içerik oluşturabiliyor ve Android™, BlackBerry ve iOS dahil olmak üzere birden fazla platform hedeflenebiliyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here