Ana sayfa İnternet Adobe CS 5.5 Kampanyası

Adobe CS 5.5 Kampanyası

0

Adobe Creative Suite yazılımının sürümünü yükseltenler anında %20 indirim kazanıyor

Adobe Creative Suite 2, 3, 4 yazılımlarını CS5.5″e yükselten herkes, anında yüzde 20 indirim kazanıyor. Sadece CS5 ya da CS5.5 kullanıcıları gelecek CS versiyonlarına sürüm yükseltebilme hakkına sahip olabilecek. Kampanya, 31 Aralık 2011 tarihine kadar devam edecek.

Adobe, Creative Suite 2, 3, 4 lisanslarını 5.5″e yükselten Adobe kullanıcılarına yüzde 20 indirim sağlayacağını duyurdu. Adobe”nin başlattığı bu kampanya ile kullanıcılar, Adobe Creative Suite 5.5 Design Premium, Design Standard, Master Collection, Production Premium ve Web Premium yazılımlarına Creative Suite 4.x, Creative Suite 3.x, Creative Suite 2.x ya da aşağıda belirtilen ürünlerin güncelleme fiyatları üzerinden yüzde 20 indirimli olarak üst sürüme geçebilecek. Adobe, sadece CS5 ya da CS5.5 kullanıcılarının CS”in gelecek versiyonu için sürüm yükseltme fiyatı alabileceklerini duyurdu.

 

 

 

Yüzde 20 indirim kampanyasına hangi Adobe ürünleri dahil?

Adobe Creative Suite 4.x Design Premium, Design Standard, Master Collection, Production Premium, Web Premium ve Web Standard; Creative Suite 2.x Premium ve Standard; Adobe Production Studio Premium ve Production Studio Standard; Adobe Design Bundle, Video Bundle ve Web Bundle; ve Macromedia Studio 8; Acrobat X ya da 9 Pro, Acrobat 8, 7.0 ya da 6.0 Professional; After Effects, CS5.x, CS4 ya da CS3 Professional; Macromedia Flash Basic 8 ya da Flash Professional 8; Illustrator CS5, CS4, CS3 ya da CS2; InDesign CS5.x, CS4, CS3 ya da CS2; Photoshop CS5, CS4 ya da CS3 Extended; Adobe Premiere Pro CS5.x, CS4, CS3 ya da 2.x; Adobe Premiere kampanya dahilindeki ürünler yer alıyor. Standart upgrade fiyatı üzerinden olacak yüzde 20 indirim ayrıca, After Effects CS5.5, Dreamweaver CS5.5, Fireworks CS5.5, Flash Professional CS5.5, Illustrator CS5, InDesign CS5.5, Photoshop CS5, Photoshop Extended CS5 ve Adobe Premier Pro CS5.5 ürünleri için de geçerli.
 

Kampanya Uluslararası Ingilizce sürümlerde geçerli…

Sadece ürünlerin uluslararası İngilizce sürümleri için geçerli olan kampanya bir başka kampanya ile birleştirilemez. Kampanya OEM bundle ya da ürünlerin eğitim sürümleri için geçerli değildir. 31 Aralık 2011 tarihine kadar geçerli olacak kampanya hakkında detaylı bilgiyi Adobe”nin yetkili iş ortaklarından edinebilirsiniz. Adobe yetkili iş ortaklarının listesine http://www.adobe.com/tr/purchase adresinden ulaşabilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here