Ana sayfa Yazılım Adobe Creative Suite 6 Design & Web Premium

Adobe Creative Suite 6 Design & Web Premium

0

Farklı mecralar için yepyeni fikirler…
 

Yaratıcılık ve inovasyon, ister alışılmış mecralar üzerinde olsun, ister popülaritesini yeni yeni genişleten mecralarda olsun hiçbir zaman önem ve değerini kaybetmiyor. özellikle son yılların gözde sektörlerinden dijital yaratıcılıkla ilgilenen tüm kullanıcıların, yenilikçi fikirlerini hayata geçirebilecekleri mecra sayısı her geçen gün artıyor. çok kısa bir süre öncesine kadar sadece kişisel bilgisayarlarla alakadar olan kullanıcılar, artık devrim niteliğindeki tabletlerle, kullanımı iyiden iyiye yaygınlaşarak artık neredeyse bir zorunluluk haline gelen akıllı telefonlar ve diğer mobil cihazlarla yaratıcı fikirlere zemin hazırlıyorlar.
 
İşte Adobe Creative Suite 6 Design & Web Premium”un çıkış noktalarından biri de bu mecra çeşitliliği. Paket içeriği, yaratıcılığın şu ana kadar hiç olmadığı ölçüde geniş bir alana yayılabilmesine olanak sağlayan programları kapsıyor. Adobe Creative Suite CS6 Design & Web Premium İçeriği Adobe Creative Suite 6 Design & Web Premium yazılımı amatör veya profesyonel tüm basılı yayınlar ve en teknolojik mecralarda yayınlanmak üzere tasarlanmış dijital medyaya yönelik tüm tasarımları kolaylıkla yapabileceğiniz bir programlar bütünü olarak tanımlanabilir. Adobe Creative Suite 6 Design & Web Premium, sırasıyla Adobe Photoshop CS6 Extended, Adobe Illustrator CS6, Adobe InDesign CS6, Adobe Dreamweaver CS6, Adobe Flash Professional CS6, Adobe Fireworks CS6, Adobe Acrobat X Pro programlarına ilaveten Adobe Bridge CS6 ve Adobe Media Encoder CS6″yı da barındırıyor. Paket içerisinde bulunan Adobe Photoshop Extended ve Illustrator yazılımlarında sunulan yerel 64 bit desteğiyle sayısız katmana sahip kompleks dosyalar üzerinde dahi hiç zorlanmadan çalışabilirsiniz.
 

 

 

Yaratıcılık… Her Yerde…
64 bit desteğinin yanında, Adobe Creative Suite CS6 Design & Web Premium içerisinde yer alan ve geçtiğimiz ay bu sayfalarda ayrıntılarıyla yer verdiğimiz Adobe Photoshop CS6 Extended ve Adobe Illustrator CS6″nın sahip olduğu yeni performans motorları sayesinde dokümanlarınız üzerinde çok daha hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Ayrıca Adobe Photoshop Extended”da yer alan devrim yaratan görüntü düzenleme özellikleri ile, yazılımın sınırlarının nerelere kadar varabileceğini deneyimlemek muhteşem.

 
Dijital görüntü düzenleme ve manipülasyonu alanında sektör standardı haline gelmiş yazılımın bir adım ötesini Adobe Photoshop Extended ile görmek mümkün. Adobe InDesign CS6 versiyonu ile son dönemin yükselen değeri elektronik kitap ve elektronik dergi mizanpajlarını kolaylıkla yapabilir; bu tasarımları her geçen gün daha da popülerleşen tablet bilgisayarlar ve akıllı telefonlar vasıtasıyla istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Tipografi ve mizanpaja özgünlük katacak yaratıcı efektlere yönelik yerleşik araçlar üzerinde pürüzsüz bir kontrole sahip olmak yaratıcılığınızı da olumlu yönde etkileyecek. Baskı ve/veya yayın aşamasından önce tasarımlarınızın son halini rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.
 
Paket içerisinde bulunan bir diğer yazılım Adobe Illustrator ile reklamlar, ürün ambalajları, dijital tabelalar ve daha birçok proje için vektör tabanlı grafikler oluşturarak, bu projeler üzerinde kusursuz çizim araçları ve etkileyici doğal fırçaların yapabileceklerini görmek yepyeni ufuklar açacak. Tekniği, daha da özgün tasarımlar için bir araç haline getirin. Adobe Dreamweaver CS6 ile olağanüstü web siteleri tasarlayabilir ve onları birçok mecrada yayınlayabilirsiniz. Yine bu kabiliyetli program sayesinde HTML5 / CSS3 tabanlı web siteleri ve uygulamalar geliştirmek de oldukça kolay bir hale geliyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here