Ana sayfa Haber Adobe Creative Suite 5.5 duyuruldu

Adobe Creative Suite 5.5 duyuruldu

0

Creative Suite 5.5, sektörde en popüler akıllı cep telefonları ile tabletler de dahil olmak üzere cihazlar aracılığıyla yeni dijital deneyimlerin geliştirilmesini teşvik edecek

Adobe bugün yaptığı açıklamada yeni Adobe Creative Suite 5.5 ürün ailesini pazara sunduğunu açıkladı. Mobil iletişimde devrim niteliğindeki yenilikler, içeriklerin dağıtılma ve kullanılma yöntemlerini temelden değiştirdiğinden, yeni versiyon, tasarımcıların ve uygulama geliştiricilerin popüler ve hızla büyüyen akıllı cep telefonlarını ve tablet platformlarını hedef almalarına olanak sağlıyor. Bugünkü duyuru, Adobe”nin, yazılı, görsel, mobil ve çevrimiçi ortamların neredeyse tüm yaratıcı iş süreçlerine yönelik sektörün lider tasarım ve geliştirme yazılımı olan Creative Suite ürünlerini pazara sunma stratejisinde de önemli bir değişikliği simgeliyor.

 

 

Adobe bundan böyle Creative Suite 5.5 ile başlayarak her 24 ayda bir önemli bir Creative Suite ürününü pazara sunmayı planlıyor. 12 ayda bir çıkartılacak CS5.5 gibi ara sürümlerle de teknolojik trendlerin daha yakından takip edilebilmesi sağlanacak. Bu şekilde dünyanın dört bir yanındaki kreatif profesyoneller içerik oluşturmaya yönelik en son yenilikler alanında daima bir adım önde olabilecek.

 

Yeni Creative Suite 5.5 Production Premium Suite içerisinde yer alan video işleme ve düzenleme yazılımı Premiere Pro”da CS5 sürümüyle kullanılmaya başlanan Adobe Mercury Playback Engine daha da geliştirilerek performansı arttırıldı. After Effects içerisine eklenen “Warp Stabilizer” gibi yeni efektlerle, elde video çekimi yapıldığında görüntüde oluşan titremeler tek bir komutla düzeltilerek daha akıcı bir görüntü elde edilmesi sağlanıyor. Ayrıca ses düzenleme işlerini bundan böyle pakete yeni dahil edilen profesyonel ses ve müzik düzenleme yazılımı Audition üstlenecek.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here