Ana sayfa Yazılım Adobe “Creative Suit 5” Buluşması Gerçekleşti

Adobe “Creative Suit 5” Buluşması Gerçekleşti

0

Adobe “Creative Suit 5” Buluşması sürpriz etkinlikler ve hediyelerle gerçekleşti.

Bilkom, 17 Eylül 2010, Cuma Günü, saat 13:30″da, MKM, Akatlar”da Adobe “Creative Suit 5” buluşmasını düzenledi. Farklı sektörlerden çok sayıda yaratıcı profesyonelin katıldığı ve video, web ve tasarım alanlarında CS 5 hakkındaki her şeyin Adobe uzmanları tarafından öğretildiği buluşmada, Adobe CS5, Master Collection ve daha birçok hediye katılımcıların beğenilerine sunuldu.
Bilkom Bilişim Hizmetleri A.Ş. heyecanla beklenen Adobe “Creative Suit 5” buluşmasını 17 Eylül 2010, Cuma Günü, saat 13:30″da, MKM, Akatlar”da düzenledi. Türkiye”nin önde gelen reklam ajanslarının temsilcilerinin, farklı sektörlerden gelen “yaratıcı” profesyonellerin ve basın mensuplarının katıldığı organizasyonda, Adobe uzmanları etkinlik süresince video, web ve tasarım alanlarında CS 5 hakkında detaylı bilgileri katılımcılar ile paylaştı.

Katılımcılar, Adobe”nin dünyaca ünlü video evangelisti Jason Levine ile de tanışma imkanına sahip oldular. Ayrıca etkinliğin sonunda düzenlenen çekiliş ile, katılımcılar başta Adobe CS5, Master Collection olmak üzere birçok hediyenin sahibi oldular.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here