Ana sayfa Foto Galeri Adını koyamadığım yeni nesil taşımacılık konsepti

Adını koyamadığım yeni nesil taşımacılık konsepti

0

Siz ne düşünüyorsunuz bimiyorum ama günlük teknolojik gelişmeleri takip etmeye çalışırken kulislerde birileri geleceğin teknolojilerini geliştirmeye devam ediyor. Futurizm bulutunun altında geliştirlen yeni taşımacılık konsepti, aslında sadece araç olarak ön planda değil, aynı zamanda her günümüzü geçirdiğimiz firmaların, kafelerin de ortamı olacak. “Ateş olmayan yerden duman çıkmaz” atasözünü hatırlatarak, merakla beklenen o dijital devrimin gittikçe yaklaştığını da görebiliyoruz. Aslında bu devrimle ilgili iki ihtimal var; ya tümden bir dijital kıyamet olup kendi sonumuzu hazırlayacağız veya gerçekten “hayal edilen dünya” biçimi böyle bir dijital devrimle olacak. Aslında 3. ihtimalde, tüm bu fikirlerin bir deli tarafından öylesine çizilip kamuoyuna sunulduğıu ihtimal biraz daha rahatsızlık verici.

Next isimli bir proje, ulaşımın oluşturduğu kirlilği azaltmak veya yok etmek için oluşturulmuş bir proje. İnsanlar bu araçları oluşturan modüllerin içerisinde gezinebilecek, bir kafedeymişçesine oturabilecekler. İlginç bir proje.

 

 

 

Böylelikle herhangi bir mağaza, ofis veya başka bir iş yeri tarihe karışıyor. Firmalar kendi modüllerini oluşturarak hizmetlerini oluşturabilecekler.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here